×

لیست بهترین وکلای وکیل دعاوی نفت و گاز ایران

لیست-بهترین-وکلای-وکیل-دعاوی-نفت-و-گاز-ایران

شناسه : 639

دعاوی نفت و گاز

شرکت‌ها، صنایع و اشخاص وابسته به صنایع نفت و گاز که در این حوزه چه در داخل و چه در خارج از کشور فعالیت می‌کنند، باید از قوانین و مقررات زیادی مطلع باشند وگرنه به‌راحتی خود را به دردسر انداخته و با مشکلات قانونی عدیده‌ای روبه‌رو خواهند شد. دایره قوانین و امور مربوط به نفت و گاز پیچیدگی‌ها و گستردگی‌های زیادی دارد و برای اطلاع از آخرین قوانین و مقررات و تغییراتی که قوانین جدید نسبت به قوانین قبلی داشته‌اند، تمامی شرکت‌ها و صنایع باید از بهترین وکلای دعاوی نفت و گاز در کار خود کمک بگیرند.

الزام داشتن بهترین وکلای دعاوی نفت و گاز

وکلای دعاوی نفت و گاز تسلط کافی بر مقررات داخلی و بین‌المللی این حوزه داشته و به اهداف تجاری و اقتصادی موکل خود کمک می‌کند. در حقیقت باقی ماندن در صحنه تجارت داخلی و بین‌المللی و رقابت با شرکت‌های چندملیتی و بازار جهانی حامل‌های انرژی برای شرکت‌ها به انتخاب یک وکیل خوب دعاوی نفت و گاز وابسته بوده و می‌تواند تأثیر زیادی در سودآوری شما نیز داشته باشد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای دعاوی نفت و گاز

منظور از قراردادهای EPC در صنعت نفت و گاز چیست؟

پروژه‌های نفت و گاز عظیم به روش EPC انجام می‌شوند و در این نوع قراردادها طرفین نسبت به زمان اتمام پروژه و قیمت نهایی دید بهتری داشته و سرعت و نظارت بیشتری بر پروژه وجود دارد.

قراردادهای نفت و گازی E شامل چه مواردی هستند؟

قراردادهای E تنها شامل قسمت طراحی یک پروژه نفت و گازی شده و با نام قراردادهای طراحی شناخته می‌شوند.

احتمال شکست در دعاوی نفت و گاز چقدر است؟

برای اطلاع از احتمال پیروزی یا شکست در دعوی، باید با بهترین وکلای دعاوی نفت و گاز مشورت کنید تا آن‌ها با توجه به مدارک موجود درباره نتیجه دعوی نظر دهند.

انتخاب موضوع

وکیل متخصص را در موضوع مورد نظر پیدا کنید

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.