×

لیست بهترین وکلای قراردادهای اجازه ی بهره برداری و استفاده از حقوق ایران

لیست-بهترین-وکلای-قراردادهای-اجازه-ی-بهره-برداری-و-استفاده-از-حقوق-ایران

شناسه : 545

بهتر است توجه داشته باشید از آنجایی که حجم دعاوی مربوط به قراردادها بسیار وسیع و گسترده است، بنابراین وکیل‌های حقوقی که به عنوان بهترین وکلای قراردادهای اجازه بهره برداری و استفاده از حقوق فعالیت می‌کنند، باید ضمن آشنایی و تسلط کامل بر به قواعد عمومی و خصوصی قراردادها، با چالش‌ها و مشکلات احتمالی آن‌ها نیز به خوبی آشنا باشند و برای هر یک از آن‌ها، راهکار مناسبی را پیش بینی کنند.

ویژگی‌های وکلای قراردادهای اجازه بهره برداری و استفاده از حقوق

بهتر است توجه داشته باشید از آنجایی که حجم دعاوی مربوط به قراردادها بسیار وسیع و گسترده است، بنابراین وکیل‌های حقوقی که به عنوان بهترین وکلای قراردادهای اجازه بهره برداری و استفاده از حقوق فعالیت می‌کنند، باید ضمن آشنایی و تسلط کامل بر به قواعد عمومی و خصوصی قراردادها، با چالش‌ها و مشکلات احتمالی آن‌ها نیز به خوبی آشنا باشند و برای هر یک از آن‌ها، راهکار مناسبی را پیش بینی کنند.

یک وکیل دادگستری فعال در این حوزه باید بداند که متناسب با شرایط و مفاد هر قرارداد و همچنین با توجه به نوع قرارداد، اوضاع و احوال موجود، میزان اعتبار طرفین قرارداد و البته چالش‌های اختصاصی هر قرارداد متفاوت خواهد بود.

از این رو بسیار حائز اهمیت است تا به اصطلاح هر قرارداد، کاستومایز و شخصی سازی شود. برای مثال اگر در یک قرارداد میزان اعتبار و تعهد قرارداد پایین است، یک وکیل خوب و باتجربه باید در خواست اخذ وثیقه‌های معتبرتری را بکند.

فواید تنظیم قرارداد توسط وکیل حاذق و چیره‌دست در حوزه قرارداد

از مهم‌ترین فواید تنظیم قرارداد توسط وکیل قرارداد می‌توان به دانش و تجربه وی در این نوع پروند‌ها و دعاوی اشاره کرد. در حقیقت از آنجایی که قرارداد، به عنوان شالوده اصلی مسیر موفقیت در محاکم دادگستری شناخته می‌شود. در نتیجه اگر قرارداد هر یک از طرفیت دعوا دارای کمی، کاستی و نواقص باشد، دستان وکیل برای دفاع از موکل خود در محاکم قضایی اصطلاحاً بسته شده و پرونده با پیچیدگی‌هایی مواجه می‌شود. بهتر است توجه داشته باشید، اگر قرارداد شما ناقص و بی‌کیفیت، باشد، حتی بهترین وکلای دادگستری نیز، چندان قدرت مانور و دفاع از شما را در دادگاه نخواهند داشت. در ادامه این مبحث به معرفی بخشی از فواید تنظیم قرارداد اجازه بهره برداری توسط بهترین وکلای قراردادهای اجازه بهره برداری و استفاده از حقوق می‌پردازیم.

ممانعت از فراموشی

از آنجایی که یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های وکلای باتجربه، مکتوب کردن تمامی نکات است، در نتیجه به هیچ وجه نکته‌ای را فراموش نمی‌کنند. از این رو قرارداد تنظیم شده به وسیله آن‌ها بسیار دقیق خواهد بود.

ممانعت از ورود خسارت مالی

تنظیم یک قرارداد درست و دقیق توسط یک وکیل حرفه‌ای هزینه چندانی برای شما نخواهد داشت. این در حالی است که در اکثر موارد خسارت ناشی از یک قرارداد اشتباه غیر قابل جبران است.

استفاده از کلمات درست و مناسب

استفاده از کلمات درست و اصولی در قرارداد، مانع از تعبیر و تفسیر‌های متفاوت توسط قضات و یا افراد عامه می‌شود، به این ترتیب از قرارداد همان مفهومی دریافت می‌شود که درست است.

جلوگیری از خلف وعده

بهتر است به این نکته نیز توجه داشته باشید که زمانی که یک وکیل باتجربه در حوزه قرارداد، قرارداد اجازه بهره برداری و استفاده از حقوق را تنظیم کند، به تمامی زمان‌ها و ددلاین‌ها نیز توجه می‌شود. به عنوان مثال این نوع قراردادها به گونه‌ای تنظیم می‌شوند که به هیج وجه امکان خلف وعده و یا تمدید زمان‌های ثبت شده در قرارداد توسط طرف دیگر قرارداد وجود داشته باشد.

انواع قراردادهای اجازه بهره برداری و استفاده از حقوق

حقوق مالکیت فکری از ابداعات و ابتکاراتی که حاصل ذهن و تفکر انسان باشند و برای حل مشکل یا خلق اثری نو معرفی شوند دفاع می‌کند. فردی که به‌نوعی مالکیت یکی از انواع حقوق فکری را داشته باشد می‌تواند از حقوق و مزایای مربوط به اثر خود مانند اجازه بهره برداری یا تولید انبوه محصول استفاده کند یا بنا به دلایلی آن را به افراد دیگری واگذار نماید. انواع قراردادهای اجازه بهره برداری و استفاده از حقوق نیز برای صنعتی سازی حقوق مالکیت فکری یا دلایل دیگر بین طرفین منعقد خواهند شد و بهترین وکلای قراردادهای اجازه بهره برداری و استفاده از حقوق در تنظیم این قراردادها به شما کمک خواهند کرد.

بهترین وکلای قراردادهای اجازه بهره برداری و استفاده از حقوق چه کسانی هستند؟

وکلای تنظیم قراردادهای اجازه بهره برداری و استفاده از حقوق آشنایی تخصصی با انواع حقوق مالکیت فکری، راه‌های ثبت و قراردادهای نقل‌وانتقال حقوق مادی و معنوی یک اثر فکری و اجازه بهره برداری از آن را دارند. قراردادهای اجازه بهره برداری و استفاده از حقوق به‌گونه‌ای هستند که شخص برای مدت‌زمان معینی بخشی یا تمامی امتیازات خود را در خصوص حقوق قانونی و اجازه بهره برداری از اثر را به فرد دیگری واگذار می‌کند و برای جلوگیری از هرگونه ابهام در این قراردادها بهتر است از وکلا بخواهید تا این قراردادها را تنظیم کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای قراردادهای اجازه بهره برداری و استفاده از حقوق

در قراردادهای استفاده از حقوق، منظور از حقوق مالکیت مادی چیست؟

حقوق مالکیت ماده حقوقی هستند که شامل منافع تجاری و بهره برداری مالی از اثر شده و حتماً باید به حدود واگذاری این حقوق در زمان عقد قرارداد توجه کرد.

اگر فردی که ثبت‌کننده یک طرح صنعتی باشد فوت کند، آیا وراث وی می‌توانند اجازه بهره برداری و استفاده از حقوق را به دیگری دهند؟

بله حقوق ثبت‌کننده طرح صنعتی با مرگ وی از بین نرفته و به وراث او منتقل می‌شود و آن‌ها می‌توانند با یک قرارداد اجازه استفاده از حقوق و بهره برداری از طرح را به دیگری بدهند.

هزینه بهترین وکلای قراردادهای اجازه بهره برداری و استفاده از حقوق چقدر است؟

وکلای قراردادهای اجازه بهره برداری و استفاده از حقوق در وکالت آنلاین جزو خبره‌ترین وکلای این حوزه بوده و مناسب با توان مالی طرفین، زمان بررسی قرارداد و عوامل دیگر از شما هزینه دریافت خواهند کرد.

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.