لیست بهترین وکلای داوری در قرارداد های داخلی ایران

لیست-بهترین-وکلای-داوری-در-قرارداد-های-داخلی-ایران

داوری در قراردادهای داخلی

تعاملات اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فردی ما امروزه در داخل کشور بیشتر بر پایه قراردادهایی هستند که بین افراد منعقد می‌شوند. در هر یک از این قراردادها افراد موظف هستند تا تعهداتی را در قبال طرف مقابل انجام دهد و پایبند نبودن به این وظایف و تعهدات به‌مرور باعث بروز اختلاف خواهد شد. راه‌های زیادی برای حل اختلافات موجود در قراردادها وجود دارد و بهترین وکلای داوری در قراردادهای داخلی، شیوه داوری که یکی از بهترین و کم‌هزینه ترین روش‌هایی است که می‌تواند درزمانی کوتاه به شما کمک کند را پیشنهاد می‌دهند.

معرفی بهترین وکلای داوری در قراردادهای داخلی

وکلای داوری در قراردادهای داخلی ایران با تمامی قوانین و قواعد مربوط به داوری قراردادها، نحوه احضار طرفین دعوی، مدت‌زمان مجاز برای داوری، شرایط داوری، محل برگزاری جلسات و هر آنچه یک وکیل داوری باید بداند تا بتواند بهترین عملکرد را در دعوی داشته باشد، آشنایی دارند. شما برای ارتباط و یافتن این وکلا نیازی نیست که وقت زیادی را صرف آشنایی با تک‌تک وکلا کرده و تنها با مراجعه به اسامی این وکلا که در ادامه آمده است، می‌توانید بهترین وکیل داوری داخلی را انتخاب کنید.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای داوری در قراردادهای داخلی

شناسه : 524

آیا دعاوی مربوط به ورشکستگی در قراردادها را می‌توان با شیوه داوری حل‌وفصل کرد؟

خیر، درصورتی‌که دعاوی ورشکستی علی یک شرکت تجاری یا تاجر به دادستان یا هرکدام از بستانکاران اقامه شود، این دعاوی توسط داوری قابل‌حل نخواهند بود.

چه افرادی ممنوعیت مطلق از داوری داشته و افراد نمی‌توانند آن‌ها را به‌عنوان داور معرفی کنند؟

طبق ماده‌قانون‌های 466 و 470 آیین دادرسی، افرادی که طبق حکم قطعی دادگاه از داوری منع شده باشند یا افرادی که فاقد اهلیت قانونی باشند، جزو افرادی هستند که ممنوعیت مطلق در داوری دارند.

درصورتی‌که رای داور صادرشده برای حل دعاوی قرارداد داخلی خود قدرت اجرایی شدن نداشته باشد، چه اقدامی می‌توان انجام داد؟

درصورتی‌که رای داور به‌تنهایی قدرت اجرایی نداشته باشد، بهترین وکلای داوری در قراردادهای داخلی از طرف موکل خود می‌تواند از دادگاه درخواست اجرایی شدن آن را بنماید.

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.