×

لیست بهترین وکلای وکیل قرارداد ایران

لیست-بهترین-وکلای-وکیل-قرارداد-ایران

شناسه : 491

قرارداد چیست؟

قرارداد سندی مکتوب بوده که به‌صورت رسمی یا غیررسمی تنظیم می‌شود. زمانی که عقود رایج به شکل مکتوب بین اشخاص نوشته‌شده و شکل رسمی‌تری به خود بگیرد، به آن قرارداد گفته‌شده و بهترین وکلای قرارداد ایران در هنگام تنظیم و عقد قرارداد تأثیر زیادی بر استاندارد و مطابق با قوانین حقوقی کشور بودن قرارداد دارد. هرچند حضور وکیل به‌تنهایی نقشی بر رسمی بودن قرارداد ندارد اما می‌تواند با استانداردسازی و تنظیم آن در دفاتر اسناد رسمی آن را به قرارداد رسمی و قابل استناد قانونی تبدیل کرد.

ضرورت حضور بهترین وکلای قرارداد ایران

تمامی قراردادها با یک نام خاص در قانون شناخته می‌شوند و وکلای قرارداد ایران با تمامی این اسامی و تمامی قوانین و اصطلاحات مربوط به عقد این قراردادها آشنا بوده و نام قرارداد، مفاد آن و تمامی جزئیات را از حیث قانونی بودن آن بررسی می‌کنند.

تمامی قراردادها به‌طورکلی لازم‌الاجرا بوده مگر در مواقعی که شروط فسخ برای آن‌ها ذکرشده باشد و در صورت الزام وکلا می‌توانند به نیابت از هرکدام از طرفین قرارداد، آن را فسخ کنند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای قرارداد ایران

منظور از لازم‌الاجرا بودن یک قرارداد چیست؟

هیچ‌کدام از طرفین قرارداد حق فسخ یا انحلال آن را نداشته به‌جز زمانی که در متن یا مفاد قرارداد به خیارات فسخ اشاره‌شده باشد.

چه قراردادهایی جزو قراردادهای معلق محسوب می‌شوند؟

قراردادهایی که تأثیرات آن‌ها وابسته به امر یا تأثیرات خارجی دیگری است و توافقات آن‌ها همانند سایر قراردادها است.

منظور از قرارداد دووجهی چیست؟

قراردادهای دووجهی برای یکی از طرفین قرارداد جایز و برای طرف دیگر لازم‌الاجرا هستند. طبق گفته‌های بهترین وکلای قرارداد ایران زمانی که شرایط ذکرشده در قرار حقی را برای یکی از طرفین قرارداد قائل شود، قرارداد برای آن طرف جایز و برای طرف دیگر لازم خواهد بود.

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.