لیست بهترین وکلای تنظیم قرارداد ایران

لیست-بهترین-وکلای-تنظیم-قرارداد-ایران

منظور از تنظیم یا عقد قرارداد چیست؟

در قوانین ایران علاوه‌بر عقدهای مشخصی که وجود دارند، قراردادهای خصوصی نیز همراه با خود تعهداتی را خواهند داشت و به همین دلیل برای قراردادها نیز از واژه عقد استفاده می‌شود. عقود و قراردادها به‌طورکلی به دو دسته معین و نامعین تقسیم‌بندی شده و این وظیفه بهترین وکلای تنظیم قرارداد است که به هرکدام از طرفین قرارداد کمک کنند تا بهترین قرارداد با در نظر گرفتن منافع طرفین تنظیم شود.

معرفی بهترین وکلای تنظیم قرارداد

وکلای تنظیم قرارداد وکالت آنلاین وظیفه داشته تا بر تنظیم انواع قراردادهای محکم حقوقی، پیمان‌نامه‌ها، توافق‌نامه‌ها و ... میان اشخاص حقیقی و حقوقی و سازمان‌ها و نهاد ها نظارت داشته و در صورت بروز هرگونه اختلاف به‌خصوص در قراردادهایی که در هنگام تنظیم قرارداد در متن به آن‌ها توجه ای نشده است، با بررسی کامل قرارداد و پرونده به موکل خود کمک می‌کنند.

در ایران با توجه به وجود مشروعیت‌های قانونی، 100 درصد آزادی و اراده در تنظیم قراردادها وجود نداشته و هرکدام از این قراردادها درصورتی‌که مخالفتی با قانون نداشته باشند، نسبت به کسانی که آن را منعقد کرده‌اند، نافذ است. با توجه به تمام این صحبت‌ها، حضور یک وکیل تنظیم قرارداد مجرب می‌تواند بسیار به طرفین قرارداد در حفظ منافعشان کمک کند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای تنظیم قرارداد

شناسه : 490

قبل از تأسیس قانون مدنی قراردادهایی با عقود نامعین چگونه قابل تنظیم بودند؟

اگر دو نفر قصد تنظیم قراردادی که تعهدات آن جزو عقود غیر معین بود، باید آن را در قالب شرطی از عقود معین بیان می‌کردند.

مزیت بهره‌مندی از وکیل تنظیم قرارداد چیست؟

وکیل تنظیم قرارداد به اشخاص امنیت حقوقی داده و از بروز مشکلات بعدی در قرارداد و پرداخت هزینه‌های سنگین دادرسی و اتلاف وقت جلوگیری می‌کند.

آیا حق‌الوکاله بهترین وکلای تنظیم قرارداد مبلغ زیادی است؟

حق‌الوکاله متناسب با موضوع قرارداد، شروط، میزان دقت لازم برای شفاف‌سازی و موارد دیگر بستگی داشته و نمی‌توان هزینه ثابتی را برای تمامی قراردادها در نظر گرفت.

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.