لیست بهترین وکلای قرارداد کار ایران

لیست-بهترین-وکلای-قرارداد-کار-ایران

قرارداد کار چیست؟

تمامی افراد زمانی که می‌خواهند در یک سازمان، شرکت، کارخانه یا کارگاه و به عبارت ساده‌تر تقریباً در هرجایی استخدام شوند، بر سر شرایطی به توافق خواهند رسید که به آن در اصطلاح قرارداد کار گفته می‌شود. طبق ماده 7 قانون کار، قرارداد کار یک قرارداد کتبی یا شفاهی است که در آن فردی در قبال دریافت حقوق، کاری را برای مدت معینی که می‌تواند موقت یا غیرموقت باشد، برای کارفرما انجام خواهد داد. بهترین وکلای قرارداد کار نکات مهم این قرارداد را که باید طرفین از آن‌ها مطلع باشند را به آن‌ها گفته و نوشته‌های موجود را به زبانی ساده‌تر برای هرکدام از طرفین توضیح خواهد داد.

چرا به کمک بهترین وکلای قرارداد کار نیاز پیدا خواهیم کرد؟

قرارداد کار که میان کارگر و کارفرما منعقد می‌شود، یکی از  قراردادهای معین است که در قانون برای آن قواعد مشخصی تعریف‌شده است و وکلای قرارداد کار باید سعی کنند تا تمامی منافع موکل خود را در طی پذیرش قرارداد و زمان اجرای آن مدنظر قرار داده و برای حفظ آن تلاش کنند. درواقع برای اینکه صحت قرارداد کار مشخص باشد، باید شرایطی در نظر گرفته شود که هیچ‌کس به‌اندازه وکلای قرارداد کار به قوانین و شرایط کار آگاهی و تجربه ندارد. 

کلمه کلیدی: بهترین وکلای قرارداد کار

شناسه : 519

منظور از معوض بودن قرارداد کار در قانون چیست؟

در قراردادهای کار، کارگر درازای انجام کار خود از کارفرما دستمزد دریافت می‌کند و به همین دلیل به این قرارداد، قرارداد معوض گفته می‌شود.

در یک قرارداد کار استاندارد، چه مواردی باید ذکر شوند؟

در یک قرارداد کار قانونی مواردی مانند تاریخ انعقاد قرارداد، محل انجام کار، حقوق مبنا و لواحق آن، ساعات کاری، مرخصی‌ها و تعطیلات، نوع حرفه و موارد دیگر باید ذکر شوند.

آیا حق‌الزحمه مشاوره با بهترین وکلای قرارداد کار ایران مبلغ زیادی است؟

تنظیم قرارداد کاری درست می‌تواند آینده شما را تحت تأثیر قرار بدهد و به همین دلیل مشاوره با وکیل اهمیت زیادی داشته و وکلای متخصص در وکالت آنلاین سعی کرده‌اند تا هزینه را دریافت کنند که همه بتوانند از خدمات مشاوره‌ای بهره‌مند شوند.

لیست بهترین وکلای قرارداد کار ایران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.