لیست بهترین وکلای مطالبه دیات جراحات و فوت سرنشینان از بیمه و صندوق تامین خسارات بدنی ایران

لیست-بهترین-وکلای-مطالبه-دیات-جراحات-و-فوت-سرنشینان-از-بیمه-و-صندوق-تامین-خسارات-بدنی-ایران

دیه تصادف چیست و چگونه تعیین می‌شود؟

دیه یکی از گسترده‌ترین مباحث قانونی است و در قانون ایران به مقدار معینی مال که به دلیل جنایت غیرعمدی بر نفس، منفعت یا عضو، یا جنایت عمدی که حکم قصاص ندارد، مقررشده است، دیه می‌گویند. مقدار یا همان ارزش دیه در شرع تعیین نشده و دادگاه با توجه به نوع تصادف، میزان جراحات آسیب‌های واردشده و مشورت با کارشناس، مقدار آن را تعیین می‌کند. برای شکایت، اثبات و مطالبه دیه در تصادفات رانندگی، مشاوره با بهترین وکلای مطالبه دیات جراحات و فوت سرنشینان می‌تواند بسیار مؤثر باشد.

حضور بهترین وکلای مطالبه دیات جراحات و فوت سرنشینان در پرونده‌های تصادف

بهترین وکلای دیات جراحات و فوت سرنشینان در تصادفات رانندگی ابتدا در جلسات مشاوره‌ای حقوقی شما را با نکات قانونی دیه و میزان حدودی دیه‌ای که می‌توانید آن را دریافت کرده و یا بپردازید آشنا کرده و درباره روند قانونی رسیدگی به پرونده نیز شما را در جریان خواهند گذاشت. این وکلا پس از قبول وکالت شما با استفاده از مفاد قانونی به دنبال طرح دعوی، نوشتن دادخواست و ... رفته و درنهایت تمام تلاش خود را برای دریافت رأی منصفانه از دادگاه می‌نمایند. 

کلمه کلیدی: بهترین وکلای مطالبه دیات جراحات و فوت سرنشینان

شناسه : 479

منظور از اصطلاح عاقله که گاهی در رأی نهایی مطالبه دیه دیده می‌شود چیست؟

عاقله شامل پسر، پدر و کلیه بستگان ذکور نسبی پدری و مادری به ترتیب طبقات ارث است که در شرایطی موظف به پرداخت دیه می‌شوند.

اگر ثابت شود که تصادف براثر بی‌احتیاطی بوده و هیچ‌گونه قصد عمدی در کار نبوده است، مدت‌زمان پرداخت دیه جراحت یا فوت چقدر می‌تواند باشد؟

در مواردی که خطای محض محسوب می‌شوند، فرد می‌تواند حداکثر تا سه سال قمری نسبت به پرداخت تمام مبلغ دیه اقدام کند.

اگر در تصادفات، راننده هر دو خودرو کشته شوند، دیه به خانواده کدام‌یک تعلق خواهد گرفت؟

طبق قانون و نظر بهترین وکلای مطالبه دیات جراحات و فوت سرنشینان، درصورتیکه هر دو مقصر باشند، نصف دیه هرکدام و سرنشینان به طرف مقابل تعلق خواهد گرفت.

لیست بهترین وکلای مطالبه دیات جراحات و فوت سرنشینان از بیمه و صندوق تامین خسارات بدنی ایران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.