×

لیست بهترین وکلای مشاوره در تدوین اساسنامه وشرکتنامه ایران

لیست-بهترین-وکلای-مشاوره-در-تدوین-اساسنامه-وشرکتنامه-ایران

شناسه : 1638

هنگامی که افراد تصمیم می‌گیرند کسب و کار خود را راه اندازی کنند، برای ثبت شرکت، تدوین اساسنامه و شرکتنامه و سایر امور مرتبط با آن، باید از یک وکیل حرفه‌ای در حوزه شرکت مشاوره بگیرند.

هنگامی که افراد تصمیم می‌گیرند کسب و کار خود را راه اندازی کنند، برای ثبت شرکت، تدوین اساسنامه و شرکتنامه و سایر امور مرتبط با آن، باید از یک وکیل حرفه‌ای در حوزه شرکت مشاوره بگیرند.

کار وکیل مشاوره در تدوین اساسنامه و شرکتنامه ایران چیست؟

وکلا مشاور نقش مهمی در فضای شرکتی ایران دارند. آن‌ها مسئول تهیه اساسنامه و شرکتنامه هستند که چارچوب قانونی فعالیت شرکت‌ها در ایران را تشکیل می‌دهد. این اسناد ساختار شرکت، نقش‌ها و مسئولیت‌های سهامداران، مدیران و سایر افسران را تعیین می‌کنند و همچنین دستورالعمل‌هایی در مورد نحوه مدیریت و عملکرد شرکت ارائه می‌دهند.

یک وکیل مشاوره در تدوین اساسنامه و شرکتنامه در واقع وکیل پایه یک دادگستری است که وظیفه او، مشاوره دادن به افراد در حوزه دعاوی مربوط به امور کسب و کارها و شرکت‌ها است. به عبارت دیگر، تمام اموری که با مسائل حقوقی شرکت‌ها در ارتباط است در حیطه کاری وکلای مشاوره در تدوین اساسنامه و شرکتنامه ایران است.

کار یک وکیل مشاور در تهیه پیش نویس این اسناد مستلزم آگاهی از قوانین ایران بر شرکت‌های سهامی است. این موضوع شامل موارد زیر می‌شود:

  • بررسی مقررات موجود که ممکن است برای یک شرکت خاص قابل اجرا باشد
  • تحقیق در مورد قوانین و سوابق مربوطه که در مورد مسائل مختلف مربوط به تاسیس شرکت یا انجام تجارت در ایران اعمال می‌شود
  • تهیه پیش‌نویس برای اساسنامه یا یادداشت‌نامه شرکت مناسب که جزئیات آن را در بر می‌گیرد
  • تنظیم حقوق سهام، ساختار هیئت مدیره و قوانین رای گیری
  • در نظر گرفتن هرگونه ملاحظات خاص در هنگام ایجاد اسناد شرکت

ویژگی‌های وکیل مشاوره در تدوین اساسنامه و شرکتنامه ایران

وکلای مشاور برای تدوین اساسنامه و شرکتنامه در ایران دارای طیف وسیعی از ویژگی‌های حرفه‌ای هستند که آن‌ها را برای انجام چنین کارهای مهمی ایده آل می‌کند؛ برخورداری از مهارت اولیه برای مباحثه و همچنین  دانش و درک گسترده از قوانین تجارت ایران از مهم‌ترین ویژگی‌های یک وکیل مشاوره در تدوین اساسنامه و شرکتنامه است.

یک وکیل خوب و ماهر در حوزه کسب و کار باید بتواند قوانین، مقررات و سوابق مربوطه را که ممکن است لازم باشد در هنگام تهیه مواد یا منشور در نظر گرفته شوند، شناسایی کند. علاوه بر این، وکیل مشاوره در حوزه شرکت‌ها باید در تحقیق در مورد مسائل پیچیده حقوقی تجربه داشته باشد و بتواند مشاوره قابل اعتمادی در مورد هرگونه خطرات احتمالی مرتبط با حاکمیت شرکتی تحت قوانین قابل اجرا در ایران ارائه دهد.

وکلای مشاوره در تدوین اساسنامه و شرکتنامه ایران علاوه بر داشتن دانش حقوقی گسترده، باید مهارت‌های ارتباطی استثنایی نیز داشته باشند. در نهایت، کار آن‌ها شامل تعامل دائمی با موکلین از پیشینه‌ها و صنایع مختلف است که ممکن است در کار کردن در سیستم قانون تجارت کشور به کمک نیاز داشته باشند.

بهترین وکلای مشاوره در تدوین اساسنامه و شرکتنامه ایران در وکالت آنلاین

وقتی صحبت از تدوین اساسنامه و شرکت در ایران می شود، انتخاب وکیل مشاور مناسب یک فرآیند ضروری است. با وجود بسیاری از وکلای واجد شرایط برای انتخاب، تعیین اینکه کدام یک برای شما بهترین است دشوار است. خوشبختانه ما تعدادی از برترین وکلای مشاور در ایران را که در زمینه تدوین اساسنامه و تشکیل شرکت تخصص دارند، را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

لیست بهترین وکلای مشاوره در تدوین اساسنامه وشرکتنامه ایران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.