×

لیست بهترین وکلای تخلفات در اجرائیات ثبت ایران

لیست-بهترین-وکلای-تخلفات-در-اجرائیات-ثبت-ایران

شناسه : 1645

در این بخش قصد داریم به موارد مراجعه به اجراییه‌ ثبت اشاره کنیم. توجه داشته باشید به سبب گستردگی و پیچیدگی‌های موجود در قوانین مربوط به تخلفات اجرائیات ثبت، بهتر است در این دسته از پرونده‌ها از وکیل تخلفات در اجرائیات ثبت کمک بگیرید.  

دلایل و موارد مراجعه به وکیل تخلفات در اجرائیات ثبت

در این بخش قصد داریم به موارد مراجعه به اجراییه‌ ثبت اشاره کنیم. توجه داشته باشید به سبب گستردگی و پیچیدگی‌های موجود در قوانین مربوط به تخلفات اجرائیات ثبت، بهتر است در این دسته از پرونده‌ها از وکیل تخلفات در اجرائیات ثبت کمک بگیرید.  

1.    بررسی اجرائیه در موارد مطالبه مهریه‌های مرتبط با سند ازدواج رسمی ثبت شده در دفاتر رسمی ازدواج.

2.    اجرائیه‌هایی که برای رسیدگی و توجه به اظهارات و اعتراضات به روند اجرایی ادارات و دفاتر تابعه اجرا با رعایت مفاد و موارد وضع شده‌ی قانونی، بر عهده وکیل خوب و باتجربه فعال در این حوزه است.

3.    اجرائیه‌هایی که در خصوص وصول هزینه‌های مشترک آپارتمان‌ها با توجه به قوانین، مفاد و حدود تعیین شده در این موارد هستند.

4.    بررسی اجرائیه‌هایی که در قبال قبوض اقساطی منقضی شده بانک‌ها و غیره صادر می‌شوند.

5.    وکیل حقوقی تخلفات اجرایی وظیفه بررسی پرونده‌های مربوط به صدور اجرائیه در خصوص اسناد ثبت نشده‌ای که طبق قانون در ردیف موارد لازم الاجرا هستند را نیز برعهده دارند.

6.    بررسی اجرائیه‌های مرتبط با اسناد عادی اتحادیه‌ها و صنف‌ها نیز در حوزه اختیارات وکیل دادگستری فعال در این حوزه است.

7.    پرونده‌های مربوط به اجرائیه‌هایی که‌ برای تخلیه اماکن در موارد منقضی شدن تاریخ قرارداد یا عدم پرداخت مال الاجاره ایجاد می‌شوند.

8.    دعاوی مربوط به اجرائیه‌هایی که در خصوص قبوض اجاره‌ی انبارهای عمومی صادر می‌شوند.

9.    دعاوی مربوط به اجرائیه‌هایی که در خصوص اسناد تنظیمی بین بانک‌ها و مشتریان آن‌ها با توجه به برائت بانک‌ها از ربا خواری، ایجاد می‌شوند.

10.    بررسی پرونده‌های مربوط به اجرائیه‌هایی که در قبال اسناد رسمی رهنی و شرطی ضمانتی ارائه می‌شوند.

11.    بررسی اجرائیه‌هایی که در حوزه حراج و مزایده اموال منقول و غیرمنقول که طبق قانون واجد چنین شرایط اجرایی هستند، صادر شده‌‌اند نیز بر عهده وکیل تخلفات در اجرائیات ثبت است.

12.    بررسی اجرائیه‌ها و مطالبات سازمان‌های خدمات عمومی مانند اداره برق، گاز و غیره.

تخلفات در اجرائیات ثبت به کمک وکیل پایه یک دادگستری

بر اساس ماده ۹۲ قانون ثبت اسناد و املاک، «مدلول کلیه اسناد رسمی راجع‌به دیون و سایر اموال منقول بدون احتیاج به حکمی از محاکم عدلیه، لازم‌الاجرا است مگر در مورد تسلیم عین منقول که شخص ثالث متصرف و مدعی آن مالکیت باشد.» از طرف دیگر، مطابق با ماده ۱ قانون اصلاح بعضی از مواد قانون ثبت و قانون دفاتر اسناد رسمی، «هرکس دستور اجرای اسناد رسمی را مخالف با مفاد سند یا مخالف قانون دانسته یا از جهت دیگری شکایت از دستور اجرای سند رسمی داشته باشد، می‌تواند به ترتیب مقرر در آیین دادرسی مدنی اقامه دعوی نماید.»

به همین خاطر هنگامی که با تخلف در اجرائیات ثبت مواجه شدید، با در اختیار داشتن یک وکیل مجرب و متخصص می‌توانید نسبت به تخلف ایجاد شده شکایت کنید؛ زیرا پیگیری چنین پرونده‌هایی نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد و بدون وکیل حرفه‌ای نمی‌توان به موفقیت دست پیدا کرد.

کار وکیل تخلفات در اجرائیات ثبت ایران چیست؟

یک وکیل تخلفات در اجرائیات ثبت ایران باید یک دادنامه در رابطه با توقیف عملیات اجرایی ثبتی طراحی کند و آن را به دادگاه ارائه دهد. در این شرایط، دادگاه با بررسی این دادنامه، مطابق با ماده ۵ قانون اصلاحی بعضی از مواد قانون ثبت، قرار توقف عملیات اجرایی را صادر می‌کند.

اگر طرفین دعوا به توافق برسند، پرونده مختومه اعلام می‌شود

ویژگی‌های وکیل تخلفات در اجرائیات ثبت ایران

فرآیند رسیدگی به تخلفات در اجرائیات ثبت یک رویه پیچیده است و برای اطمینان از اینکه تمام مراحل به شکل اصولی طی می‌شوند، مهم است که یک وکیل با تجربه و آگاه در کنار شما حضور داشته باشد.

یک وکیل مجرب و حرفه‌ای در حوزه تخلفات در اجرائیات ثبت باید به قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تسلط کامل داشته باشند تا بتواند موکل خود را نسبت به نحوه تنظیم دادنامه و مراحل رسیدگی به پرونده راهنمایی کند. علاوه بر این، یک وکیل با تجربه باید در مورد بهترین راه برای ارائه پرونده شما در برابر مقامات قضائی دانش و مهارت لازم را داشته باشد که یکی از این مهارت‌ها، توانایی مذاکره قوی برای بیان ادله و شواهد لازم در دادگاه است تا بتواند در تمام مراحل از موکل خود دفاع کند.

بهترین وکلای تخلفات در اجرائیات ثبت ایران در وکالت آنلاین

اگر به دنبال بهترین وکلا برای وکالت در پرونده‌های مربوط به تخلفات در اجرائیات ثبت ایران هستید، ما در وکالت آنلاین لیستی از بهترین وکلای این حوزه را برای شما آماده کرده‌ایم.

این وکلا در رسیدگی به تخلفات مربوط به اجرائیات ثبت که در داخل کشور انجام می‌شود تخصص دارند و می‌توانند به شما کمک کنند تا در دادگاه به درستی به پرونده شما رسیدگی شود.

دانش و تخصص وکلای حاضر در لیست وکالت آنلاین، آن‌ها را به یکی از انتخاب‌های برتر در مورد وکالت در چنین پرونده‌هایی تبدیل می کند.

آیا برای موارد اجرای ثبت نیاز به مشاوره وکیل یا استخدام وکیل هست؟

بهتر است در قدم اول بهترین مرجع برای پیگیری با توجه به شرایط شخص، تعیین شود. در حقیقت بهتر است بدانید که شخص بدون تسلط به روندهای مختلف اجرای ثبت و دادسراها، نمی‌تواند به نتیجه‌ی درستی در خصوص انتخاب مرجع صالح برای دادخواست خود برسد.

نحوه اخذ وکیل فعال در زمینه تخلفات اجرائیات ثبت چگونه است؟

شما برای آشنایی با وکلای این حوزه می‌توانید به دو سایت کانون وکلای ایران و یا سایت قوه قضاییه مراجعه کنید و از طریق لیست وکیل ارائه شده در این دو سایت به وکلایی این حوزه دسترسی پیدا کنید. ما به شما توصیه می‌کنیم، در ابتدا با تعیین وقت قبل یبه صورت حضوری با وکیل انتخابی خود ملاقات داشته باشید.

هزینه حق الوکاله وکلای فعال و با تجربه در زمینه تخلفات در اجرائدات ثبت چگونه است؟

بهتر است بدانید که به هیچ وجه یک مبلغ مشخص تحت عنوان حق الوکاله وجود ندارد و هزینه‌ی اخذ وکیل برای تخلفات در اجرائیات ثبت معمولاً درصدی از مبلغ مورد مطالبه است. این در حالی است که هزینه مشاوره از وکیل متخصص در تخلفات اجرائیات ثبت در بازه قیمتی 200 الی 500 هزارتومان قرار دارد.

لیست بهترین وکلای تخلفات در اجرائیات ثبت ایران صفحه 1، تعداد 20 وکیل یافت شد
مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.