×

با سلام. در برخی از کشورهای اروپایی قانون تک تابعیتی وجود داره. در فرم

با سلام. در برخی از کشورهای اروپایی قانون تک تابعیتی وجود داره. در فرمی که باید از تابعیت ایرانی انصراف داد (که مربوط به قوانین ایران است) بندی هست که ذکر شده هر مالی که به نام فرد باشه تحت مالکیت دولت در میاد. - می‌خواستم بپرسم این مورد به چه صورت اعمال میشه. یعنی همه حساب‌های بانکی به نام فرد و یا اموالش تحت تصرف دولت خواهد بود؟ - درصورتی که بخوایم مالی به نام فرد بکنیم چطور؟ مثلاً مادر بخواد ملکی به نام فرزندش بکنه که تابعیت ایرانی خودش رو باطل کرده، این کار دیگه امکانپذیر نیست؟ - و اینکه انصراف از تابعیت ایرانی پاسپورت ایرانی رو باطل می‌کنه، آیا شناسنامه هم باطل میشه؟

با-سلام.-در-برخی-از-کشورهای-اروپایی-قانون-تک-تابعیتی-وجود-داره.-در-فرمی-که-باید-از-تابعیت-ایرانی-انصراف-داد-(که-مربوط-به-قوانین-ایران-است)-بندی-هست-که-ذکر-شده-هر-مالی-که-به-نام-فرد-باشه-تحت-مالکیت-دولت-در-میاد.-
--می‌خواستم-بپرسم-این-مورد-به-چه-صورت-اعمال-میشه.-یعنی-همه-حساب‌های-بانکی-به-نام-فرد-و-یا-اموالش-تحت-تصرف-دولت-خواهد-بود؟
--درصورتی-که-بخوایم-مالی-به-نام-فرد-بکنیم-چطور؟-مثلاً-مادر-بخواد-ملکی-به-نام-فرزندش-بکنه-که-تابعیت-ایرانی-خودش-رو-باطل-کرده،-این-کار-دیگه-امکانپذیر-نیست؟
--و-اینکه-انصراف-از-تابعیت-ایرانی-پاسپورت-ایرانی-رو-باطل-می‌کنه،-آیا-شناسنامه-هم-باطل-میشه؟

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.