×

با عرض سلام و ارادت به سرور گرامی اینجانب با یک نفر قرارداد مشارکت ع

با عرض سلام و ارادت به سرور گرامی اینجانب با یک نفر قرارداد مشارکت عادی با پیمانکار بستم بدلیل عدم اخذ پروانه و گذشت مهالت 13 ماهه پس از دادخواست فسخ قرارداد،رای فسخ صادر و در شعبه 12 تجدید نظر تایید گردید.برای بدست آوردن زمین خود از دست پیمانکار دادخواست خلع ید دادم که پس از مطرح در شورای حل اختلاف رای خلع ید صادر و با اعتراض خوانده در شعبه 13 حقوقی بدلیل عدم احراض مالکیت اینجانب قرار عدم استماع دعوی را صادر نمود و را قطعی گردیدلازم به توضیح است که اززمین از زمین های واگذاری استانداری بوده و از اعضای آن با قولنامه و وکالت بلاعذل خریداری نمودم حال سوالی از محضر شما دارم 1. ایا برای رای عدم استماع دعوی تجدید نظر می توان اعتراض نمود یا نه؟ برای رهایی از این بن بست و خارج نمودن زمین خود از تسلط پیمانکار چه راهکاری را ارائه می نمایید .در نظر گرفته شود که زمین دارای قولنامه و وکالت بلاعذل دارد وو زمین های واگذاری می باشد. بعض ها پیشنهاد انتزاع ید و یا تسلیط ید و یا رفع تصرف حقوقی و ..... را ارائه دادند بهتربن راه را کدام می دانید لطفا مرا راهنمایی نمایید. با احترام هاشمی

با-عرض-سلام-و-ارادت-به-سرور-گرامی
اینجانب-با-یک-نفر--قرارداد-مشارکت-عادی-با-پیمانکار-بستم-بدلیل-عدم-اخذ-پروانه-و-گذشت-مهالت-13-ماهه-پس-از-دادخواست-فسخ-قرارداد،رای-فسخ-صادر-و-در-شعبه-12-تجدید-نظر-تایید-گردید.برای-بدست-آوردن-زمین-خود-از-دست-پیمانکار-دادخواست-خلع-ید-دادم-که-پس-از-مطرح-در-شورای-حل-اختلاف-رای-خلع-ید-صادر-و-با-اعتراض-خوانده-در-شعبه-13-حقوقی-بدلیل-عدم-احراض-مالکیت-اینجانب-قرار-عدم-استماع-دعوی-را-صادر-نمود-و-را-قطعی-گردیدلازم-به-توضیح-است-که-اززمین-از-زمین-های-واگذاری-استانداری-بوده-و-از-اعضای-آن-با-قولنامه-و-وکالت-بلاعذل-خریداری-نمودم-حال-سوالی-از-محضر-شما-دارم
1.-ایا-برای-رای-عدم-استماع-دعوی-تجدید-نظر-می-توان-اعتراض-نمود-یا-نه؟-
برای-رهایی-از-این-بن-بست-و-خارج-نمودن-زمین-خود-از-تسلط-پیمانکار--چه-راهکاری-را-ارائه-می-نمایید-.در-نظر-گرفته-شود-که-زمین-دارای-قولنامه-و-وکالت-بلاعذل-دارد-وو-زمین-های-واگذاری-می-باشد.
بعض-ها-پیشنهاد--انتزاع-ید-و-یا-تسلیط-ید-و-یا-رفع-تصرف-حقوقی--و-.....--را-ارائه-دادند-بهتربن-راه-را-کدام-می-دانید-لطفا-مرا-راهنمایی-نمایید.
با-احترام-هاشمی
برای خلع ید این بار دادخواست اثبات مالکیت و خلع ید را با هم میتوانید مطرح نمایید و دادخواست رفع تصرف نیز چون نیاز به مالکیت ندارد و صرفاً می بایست تصرف قبلی خود را اثبات نمایید میستواند راهگشا باشد.

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.