×

باسلام. خواهشمندم پاسخ من رو خیلی سریع به من بدهید. سرکارخانم افقهی با

باسلام. خواهشمندم پاسخ من رو خیلی سریع به من بدهید. سرکارخانم افقهی با تشکر از زحمات جنابعالی . من زنی هستم 42 ساله امسال بعد از آشنائس یا یک شخص برزیلی در کشور برزیل و شهر سائ پائولو ازدواج رسمی کشور برزیل را انجام دادم و به دلیل اینکه این فرد رفتار مناسبی با پسر 17 ساله من نداشت تصمیم گرفتیم به ایران برگردیم ( من و پسرم)لازم به توضیح میدونم خدمت شما عرض کنم من از ازدواج قبلی ام یک پسر 17 ساله دارم که من امین قانونی ایشان هستم و به واسطه اینکع ولی قانونی پسرم محسوب میشدم پسرم رو هم با خودم به برزیل بردم ولی بعد از 2 ماه و بهد از برحوردهای تند و عصبی ایشون با فرزندم تصمیم گرفیتیم برگردیم ایران در طول مدت اقامتم در برزیل ما ازدواجمون رو به دلیل گرفتن اقامت در برزیل به تائید پلیس فدرال گذاشتیم که اونها با دادن یک شماره پروتکل که در پاسپورت من و پسرم ثبت شده است و گرفتن کلیه مدارک ما اقدام گردیم. در پاسپورت ما نوشته شده ما میتونیم 90 روز در خارج از برزیل باشیم و در صورتیکه بعد از این 90 روز به برزیل برنگردیم پروسه اقامت ما کنسل میشه.....حالا من این سئوالات رو دارم: 1- آیا من کار غیر قانونی انجام دادم که با این شخص برزیلی و بدون اطلاع سفارت ایران یا کسب مجوز از سفارت ایران ازدواج کردم؟؟؟ 2- ایشون تحت هیچ شرایطی تمایل به ثبت ازدواج ما در سفارت ایران رو نداشت آیا الان من زن متاهل محسوب میشم یا مجرد؟؟؟(در ایران منظورم است) 3- آیا برای تمدید گذرنامه خودم و پسرم با تئجه به درج این توضیحات پلیس فدرال و نوشتن اون شماره پروتکل مشکلی یا ممانعتی یا برخوردی از طرف پلیس گذرنامه با ما میشود یاحیر؟؟؟ 4- پسر من سال آینده مشمول خدمت سربازی است آیا باتو جه به اینکه من این ازدواج رو در ایران و شناسنامه من ثبت نشده میتونه از معافیت کفالت استفاده کنه یا نه؟؟ 5- آیا این موضوع ازدواجم رو و بدرفتاری این آقا رو به اطلاع سفارت برزیل در ایران برسونم یا نه؟؟؟؟ بعضی ها معتقدند با برنگشتن دوباره من به برزیل پروسه اقامت ما کنسل میشه تموم ناراحتی من این شماره پروتکل ها و پسوند اسم فامیل همسر برزیلی من در پاسپورتمون است......اگه پلیس گذرنامه بفهمه من ازدواج خارج از ایران داشتم و این ازدواج رو به ثبت سفارت ایران یا سازمان ثبت و احوال نرسوندم خبلی نگرانم کرده...چون من تا حالا هیچ کار غیر قانونی انجام ندادم و ضمنا نمیخوام به واسطه این شماره پروتکل و درج اسم این شخص در دنباله اسم فامیل من مشکلی برای تمدید پذرنامه های من و پسرم بوجود بیاد. لطفا من رو کامل راهنمائی کنید.......باتشکر فراوان

باسلام.-خواهشمندم-پاسخ-من-رو-خیلی-سریع-به-من-بدهید.
سرکارخانم-افقهی-با-تشکر-از-زحمات-جنابعالی-.-من-زنی-هستم-42-ساله-امسال-بعد-از-آشنائس-یا-یک-شخص-برزیلی-در-کشور-برزیل-و-شهر-سائ-پائولو-ازدواج-رسمی-کشور-برزیل-را-انجام-دادم-و-به-دلیل-اینکه-این-فرد-رفتار-مناسبی-با-پسر-17-ساله-من-نداشت-تصمیم-گرفتیم-به-ایران-برگردیم-(-من-و-پسرم)لازم-به-توضیح-میدونم-خدمت-شما-عرض-کنم-من-از-ازدواج-قبلی-ام-یک-پسر-17-ساله-دارم-که-من-امین-قانونی-ایشان-هستم-و-به-واسطه-اینکع-ولی-قانونی-پسرم-محسوب-میشدم-پسرم-رو-هم-با-خودم-به-برزیل-بردم-ولی-بعد-از-2-ماه-و-بهد-از-برحوردهای-تند-و-عصبی-ایشون-با-فرزندم-تصمیم-گرفیتیم-برگردیم-ایران-در-طول-مدت-اقامتم-در-برزیل-ما-ازدواجمون-رو-به-دلیل-گرفتن-اقامت-در-برزیل-به-تائید-پلیس-فدرال-گذاشتیم-که-اونها-با-دادن-یک-شماره-پروتکل-که-در-پاسپورت-من-و-پسرم-ثبت-شده-است-و-گرفتن-کلیه-مدارک-ما-اقدام-گردیم.-در-پاسپورت-ما-نوشته-شده-ما-میتونیم-90-روز-در-خارج-از-برزیل-باشیم-و-در-صورتیکه-بعد-از-این-90-روز-به-برزیل-برنگردیم-پروسه-اقامت-ما-کنسل-میشه.....حالا-من-این-سئوالات-رو-دارم:
1--آیا-من-کار-غیر-قانونی-انجام-دادم-که-با-این-شخص-برزیلی-و-بدون-اطلاع-سفارت-ایران-یا-کسب-مجوز-از-سفارت-ایران-ازدواج-کردم؟؟؟
2--ایشون-تحت-هیچ-شرایطی-تمایل-به-ثبت-ازدواج-ما-در-سفارت-ایران-رو-نداشت-آیا-الان-من-زن-متاهل-محسوب-میشم-یا-مجرد؟؟؟(در-ایران-منظورم-است)
3--آیا-برای-تمدید-گذرنامه-خودم-و-پسرم-با-تئجه-به-درج-این-توضیحات-پلیس-فدرال-و-نوشتن-اون-شماره-پروتکل-مشکلی-یا-ممانعتی-یا-برخوردی-از-طرف-پلیس-گذرنامه-با-ما-میشود-یاحیر؟؟؟
4--پسر-من-سال-آینده-مشمول-خدمت-سربازی-است-آیا-باتو-جه-به-اینکه-من-این-ازدواج-رو-در-ایران-و-شناسنامه-من-ثبت-نشده-میتونه-از-معافیت-کفالت-استفاده-کنه-یا-نه؟؟
5--آیا-این-موضوع-ازدواجم-رو-و-بدرفتاری-این-آقا-رو-به-اطلاع-سفارت-برزیل-در-ایران-برسونم-یا-نه؟؟؟؟
بعضی-ها-معتقدند-با-برنگشتن-دوباره-من-به-برزیل-پروسه-اقامت-ما-کنسل-میشه-تموم-ناراحتی-من-این-شماره-پروتکل-ها-و-پسوند-اسم-فامیل-همسر-برزیلی-من-در-پاسپورتمون-است......اگه-پلیس-گذرنامه-بفهمه-من-ازدواج-خارج-از-ایران-داشتم-و-این-ازدواج-رو-به-ثبت-سفارت-ایران-یا-سازمان-ثبت-و-احوال-نرسوندم-خبلی-نگرانم-کرده...چون-من-تا-حالا-هیچ-کار-غیر-قانونی-انجام-ندادم-و-ضمنا-نمیخوام-به-واسطه-این-شماره-پروتکل-و-درج-اسم-این-شخص-در-دنباله-اسم-فامیل-من-مشکلی-برای-تمدید-پذرنامه-های-من-و-پسرم-بوجود-بیاد.-لطفا-من-رو-کامل-راهنمائی-کنید.......باتشکر-فراوان

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.