×

با سلام خدمت وکلای محترم سایت. همسر من برای تامین هزینه های ازدواج که

با سلام خدمت وکلای محترم سایت. همسر من برای تامین هزینه های ازدواج که قرار بود ماه آینده باشد تصمیم به فروش ماشین خود گرفت. شنبه گذشته برای فروش ماشین به یک آشنا اقدام کرد .ایشون کسی و معرفی کرد برای خرید که البته شناخت خاصی ازشون نداشت .بعد از کلی وقت تلف کردن به بهانه اینکه دیگه بنگاهها بسته شده یک قولنامه روی برگه توی ماشین نوشت و گفت همین الان پول میاد به حسابم و کارت به کارت میکنم و همسر من سادگی کرد و امضا کرد برگه رو و بعد طرف با همسرم ماشین و بردند یک محل خیلی خلوت که منتظر باشند پول بیاد به حساب اون طرف .بعد ۳ نفر در ماشین و باز کردن و به همسر من حمله کردن و از ماشین انداختن بیرون و با اون آقا ماشین و بردند.در حالیکه حتی یک ریال پول نه نقدی نه کارت به کارت نشد . همسر من با ۱۱۰ تماس گرفت و مامور آمد و در کلانتری بعد از ۳ روز کشمکش که نمیخواستند انگار وقوع جرم در منطقه شان را تایید کنند جرم را معامله ثبت کردند . و با تماس پلیس با دزد یا همان خریدار ( مشخص شد خریدار دزد سابقه دار هم هست ) اعلام کردند خریدار مدعیه پول نقد داده و خلاصه پرونده تا بعد از تعطیلات راکد مانده.دزد هم ۲ روز بعد با همسر من تماس گرفت که باید بیای سند بزنی و اینکارا چیه و مظلوم نمایی. از شما عاجزانه خواهش میکنم به ما که برای شروع زندگی مجبور شدیم تنها دارایی خودمون و بفروشیم و الان همچین کلاهبرداری و دزدی شده و مالمون رفته کمک کنید و راهنمایی کنید که بهترین کار چی هست تا ما به حق خودمون برسیم .

با-سلام-خدمت-وکلای-محترم-سایت.
همسر-من-برای-تامین-هزینه-های-ازدواج-که-قرار-بود-ماه-آینده-باشد-تصمیم-به-فروش-ماشین-خود-گرفت.
شنبه-گذشته--برای-فروش-ماشین-به-یک-آشنا-اقدام-کرد-.ایشون-کسی-و-معرفی-کرد-برای-خرید-که-البته-شناخت-خاصی-ازشون-نداشت-.بعد-از-کلی-وقت-تلف-کردن-به-بهانه-اینکه-دیگه-بنگاهها-بسته-شده-یک-قولنامه-روی-برگه-توی-ماشین-نوشت-و-گفت-همین-الان-پول-میاد-به-حسابم-و-کارت-به-کارت-میکنم-و-همسر-من-سادگی-کرد-و-امضا-کرد-برگه-رو-و-بعد-طرف-با-همسرم-ماشین-و-بردند-یک-محل-خیلی-خلوت-که-منتظر-باشند-پول-بیاد-به-حساب-اون-طرف-.بعد-۳-نفر-در-ماشین-و-باز-کردن-و-به-همسر-من-حمله-کردن-و-از-ماشین-انداختن-بیرون-و-با-اون-آقا-ماشین-و-بردند.در-حالیکه-حتی-یک-ریال-پول-نه-نقدی-نه-کارت-به-کارت-نشد-.
همسر-من-با-۱۱۰-تماس-گرفت-و-مامور-آمد-و-در-کلانتری-بعد-از-۳-روز-کشمکش-که-نمیخواستند-انگار-وقوع-جرم-در-منطقه-شان-را-تایید-کنند-جرم-را-معامله-ثبت-کردند-.-و-با-تماس-پلیس-با-دزد-یا-همان-خریدار-(-مشخص-شد-خریدار-دزد-سابقه-دار-هم-هست-)-اعلام-کردند-خریدار-مدعیه-پول-نقد-داده-و-خلاصه-پرونده-تا-بعد-از-تعطیلات-راکد-مانده.دزد-هم-۲-روز-بعد-با-همسر-من-تماس-گرفت-که-باید-بیای-سند-بزنی-و-اینکارا-چیه-و-مظلوم-نمایی.
از-شما-عاجزانه-خواهش-میکنم-به-ما-که-برای-شروع-زندگی-مجبور-شدیم-تنها-دارایی-خودمون-و-بفروشیم-و-الان-همچین-کلاهبرداری-و-دزدی-شده-و-مالمون-رفته-کمک-کنید-و-راهنمایی-کنید-که-بهترین-کار-چی-هست-تا-ما-به-حق-خودمون-برسیم-.

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.