×

بنده برای مشورت با وکیل در امور کلی به یک وکیل احتیاج دارم. البته دقیق

بنده برای مشورت با وکیل در امور کلی به یک وکیل احتیاج دارم. البته دقیقا موضوع خاصی وجود ندارد. ولی می خوام برای مشوررت در حتی امور حقوقی ساده از یک وکیل که در جریان کارهای بنده است مشورت بگیرم. درواقع دنبال این نیستم ایشون ماده ی حقوقی به من اعلام کنن. چون خودم یه چیزایی بلدم. دنبال مشورت دادن هستم. در واقع از این وکیل هایی که در فیلمها و سریال ها نشون میده که وکیل خانوادگی هست و باهاشون قرارداد سالانه داره و در امور بسیاری باهاش مشورت میکنن. می خواستم بپرسم آیا امکان داره بنده هم همچین وکیلی داشته باشم؟ وقتی رفتم دفتر یه وکیل، چی باید بگم؟ هزینه ی اینطور وکیل داشتن چه جوریه؟ نگید بستگی داره چون معلومه که بستگی داره. سوالم اینه حول و حوش چه رقمیه. می خوام ذهنیت داشته باشم. مثلاً رایگانه؟ تیلیاردیه؟ چیه؟ ممنون که راهنمایی میکنید.

بنده-برای-مشورت-با-وکیل-در-امور-کلی-به-یک-وکیل-احتیاج-دارم.-البته-دقیقا-موضوع-خاصی-وجود-ندارد.-ولی-می-خوام-برای-مشوررت-در-حتی-امور-حقوقی-ساده-از-یک-وکیل-که-در-جریان-کارهای-بنده-است-مشورت-بگیرم.-درواقع-دنبال-این-نیستم-ایشون-ماده-ی-حقوقی-به-من-اعلام-کنن.-چون-خودم-یه-چیزایی-بلدم.-دنبال-مشورت-دادن-هستم.
در-واقع-از-این-وکیل-هایی-که-در-فیلمها-و-سریال-ها-نشون-میده-که-وکیل-خانوادگی-هست-و-باهاشون-قرارداد-سالانه-داره-و-در-امور-بسیاری-باهاش-مشورت-میکنن.
می-خواستم-بپرسم-آیا-امکان-داره-بنده-هم-همچین-وکیلی-داشته-باشم؟
وقتی-رفتم-دفتر-یه-وکیل،-چی-باید-بگم؟
هزینه-ی-اینطور-وکیل-داشتن-چه-جوریه؟-نگید-بستگی-داره-چون-معلومه-که-بستگی-داره.-سوالم-اینه-حول-و-حوش-چه-رقمیه.-می-خوام-ذهنیت-داشته-باشم.-مثلاً-رایگانه؟-تیلیاردیه؟-چیه؟
ممنون-که-راهنمایی-میکنید.

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.