×

با سلام و عرض خسته نباشید. سوالی داشتم که امیدوارم با راهنمایی شما به

با سلام و عرض خسته نباشید. سوالی داشتم که امیدوارم با راهنمایی شما به نتیجه مطلوبی برسم. منزل ما 4 واحد می باشد و ما در طبقه اول هستیم. تراس ما 19 متر می باشد و این تراس فقط قابل استفاده طبقه اول می باشد. ما چند روزی است به دلیل مزاحمت های طبقات بالا از جمله پرتاب هرگونه زباله و اسباب بازی و برای جلوگیری از آسیب گلدانها 190 سانت از درب ورودی تراس به عرض 150 یک در و پنجره آلومینیومی با سقف طلق زدیم. اما بعضی از همسایه ها اعتراض کردند که اینجا مشاع است. خواستم بدانم در ملک خصوصی که هیچ کس به آن دسترسی ندارد جز خود ما آیا مشکلی ایجاد شده یا خیر؟ ممنون می شوم اگر لطف کنید و سریع به من جوابی بدهید.

با-سلام-و-عرض-خسته-نباشید.-سوالی-داشتم-که-امیدوارم-با-راهنمایی-شما-به-نتیجه-مطلوبی-برسم.-منزل-ما-4-واحد-می-باشد-و-ما-در-طبقه-اول-هستیم.-تراس-ما-19-متر-می-باشد-و-این-تراس-فقط-قابل-استفاده-طبقه-اول-می-باشد.-ما-چند-روزی-است-به-دلیل-مزاحمت-های-طبقات-بالا-از-جمله-پرتاب-هرگونه-زباله-و-اسباب-بازی-و-برای-جلوگیری-از-آسیب-گلدانها-190-سانت--از-درب-ورودی-تراس-به-عرض-150-یک-در-و-پنجره-آلومینیومی-با-سقف-طلق-زدیم.-اما-بعضی-از-همسایه-ها-اعتراض-کردند-که-اینجا-مشاع-است.-خواستم-بدانم-در-ملک-خصوصی-که-هیچ-کس-به-آن-دسترسی-ندارد-جز-خود-ما-آیا-مشکلی-ایجاد-شده-یا-خیر؟-ممنون-می-شوم-اگر-لطف-کنید-و-سریع-به-من-جوابی-بدهید.
وکیل  باسلام بله عمل شما تخلف بوده است. این قسمت از ملک مشاع می باشد و شما تنها حق استفاده کردن از آن را دارید و حق دیوار کشی و سقف گذاری آنرا به صورت خصوصی ندارید. موفق باشید

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.