×

با سلام و عرض ادب بنده یک کارمند رسمی یکی از ادارات دولتی هستم چند وق

با سلام و عرض ادب بنده یک کارمند رسمی یکی از ادارات دولتی هستم چند وقت پیش با یک موتور سیکلت تصادف کردم و سریعا به اورژانس اطلاع دادم ومصدوم را به بیمارستان بردم ولی متاسفانه مصدوم فوت نمود. پاسگاه و پلیس راه در صحنه تصادف حضور پیدا کردند و کروکی را کشیدند و موتور سیکلت مقصر شناخته شد . الان اولیای دم اون راننده متور سیکلت اعتراض کرده اند . آیا این احتمال وجو دارد که کروکی که بصورت صد درصد طرف مقصر شناخته شده توسط کارشناس جدید تغییر پیدا کند . و از آنجا که قانون گذار برای مقصرین تصادف منجر به فوت به غیر از پرداخت دیه مجازات حبس ۶الی ۳ سال هم پیشبینی نموده است با توجه به شرایط اینجانب که کارمند می باشم و اگر این حبس اجراء شود دچار مشکلات شغلی فراوانی می شوم . آیا راهی وجود دارد که این مجازات حبس تعلیق و یا تبدیل به جزای نقدی شود ممنون می شوم در این خصوص راهنمایی بفرمائید. و اینکه چه خساراتی به من وارد می شود .

با-سلام-و-عرض-ادب-بنده-یک-کارمند-رسمی-یکی-از-ادارات-دولتی-هستم--چند-وقت-پیش--با-یک-موتور-سیکلت-تصادف-کردم-و-سریعا--به-اورژانس-اطلاع-دادم-ومصدوم-را-به-بیمارستان-بردم--ولی-متاسفانه-مصدوم-فوت-نمود.
پاسگاه-و-پلیس-راه-در-صحنه-تصادف-حضور-پیدا-کردند-و-کروکی-را-کشیدند-و-موتور-سیکلت-مقصر-شناخته-شد-.-
الان-اولیای-دم-اون-راننده-متور-سیکلت-اعتراض-کرده-اند-.-
آیا-این-احتمال-وجو-دارد-که-کروکی-که-بصورت-صد-درصد-طرف-مقصر-شناخته-شده--توسط-کارشناس-جدید-تغییر--پیدا-کند-.-
و-از-آنجا-که-قانون-گذار-برای-مقصرین-تصادف-منجر-به-فوت-به-غیر-از-پرداخت-دیه-مجازات-حبس-۶الی-۳-سال-هم-پیشبینی-نموده-است-با-توجه-به-شرایط-اینجانب-که-کارمند-می-باشم-و-اگر-این-حبس-اجراء-شود-دچار-مشکلات-شغلی-فراوانی-می-شوم--.-آیا-راهی-وجود-دارد-که-این-مجازات-حبس-تعلیق-و-یا-تبدیل-به-جزای-نقدی-شود---ممنون-می-شوم-در-این-خصوص-راهنمایی-بفرمائید.-
و-اینکه-چه-خساراتی-به-من-وارد-می-شود-.

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.