×

سلام.در یک شرکت خوصوصی به مدت 6 ماه مشغول به کار بودم و تمامی قرارداد

سلام.در یک شرکت خوصوصی به مدت 6 ماه مشغول به کار بودم و تمامی قرارداد های هر ماه و برگهای تسویه هر ماه را به صورت سفید از من و کلیه پرسنل امضا و اثر انگشت میگرفت و هیچ کدام از مبالغ مذکور در قرار داد را به من پرداخت نکرد.حال کارفرما ادعا مکند طبق برگه های تسویه حساب من هیچ طلبی از او ندارم.من از چه طریقی میتوانم ثابت کنم که تسویه حسابها سفید امضا بوده و مبالغ مذکور را دریافت نکردم؟؟؟ ضمنا" از طریق اداره کار اقدام نمودم ولی اداره کار گفته چون تسویه حساب امضا کردی ادعایی نمیتوانم بکنم مگر اینکه بتوانم از طریق دادگستری ثابت کنم سفید امضا بوده تا تسویه ها باطل شود... لطفا راهنمایی کنید طریقی ثابت کنم در دادگاه

سلام.در-یک-شرکت-خوصوصی-به-مدت-6-ماه-مشغول-به-کار-بودم-و-تمامی-قرارداد-های-هر-ماه-و-برگهای-تسویه-هر-ماه-را-به-صورت-سفید-از-من-و-کلیه-پرسنل-امضا-و-اثر-انگشت-میگرفت-و-هیچ-کدام-از-مبالغ-مذکور-در-قرار-داد-را-به-من-پرداخت-نکرد.حال-کارفرما-ادعا-مکند-طبق-برگه-های-تسویه-حساب-من-هیچ-طلبی-از-او-ندارم.من-از-چه-طریقی-میتوانم-ثابت-کنم-که-تسویه-حسابها-سفید-امضا-بوده-و-مبالغ-مذکور-را-دریافت-نکردم؟؟؟
ضمنا
وکیل  با سلام مورد شما کاملا برخلاف عرف و رویه موجود است و تنها راه برای اثبات ادعای شما طرح شکایت جعل و ارجاع برگه های تسویه به کارشناس خط و امضا برای تطابق امضا و نوشته ( از لحاظ زمان و شخص نگارنده ) می باشد. موفق باشید.

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.