×

با سلام و عرض خسته نباشید. پدر بنده زمینی در بافت شهری دارد که دارای

با سلام و عرض خسته نباشید. پدر بنده زمینی در بافت شهری دارد که دارای سند کشاورزی بوده و متراژ آن 800 متر می باشد. و در کنار این زمین نیز زمینی دیگر را با شخصی شریک می باشد که مشاع می باشد و حدود 400 متر بوده که پس از تقسیم حدودا 200 متر به هر کدام رسیده است. در کنار این دو زمین پدری زمینی دیگر نیز بوده به متارژ400 متر که پدرم آن را هم خریده و مشاع است. بنده زمین 200 متری که پس از تقسیم و100 متر از زمین 400 متری خریداری شده توسط پدرم را خریدم که مجموعا 300 متر می شود. اکنون بابت دریافت پروانه ساخت به شهرداری مراجعه کرده ام و مسئول این امر آقای مظلومی می گوید طبق کمیسیون 101 باید 40 درصد زمین را به شهرداری بدهم. پس از بررسی کمیسیون 101 متوجه شده ام که اگر زمینی دارای سند باشد که متراژ آن بالای 500 متر باشد بابت تفکیک یا همان سهم شهرداری باید واگذار نمایم. ولی در این کمیسیون هیچ گونه واگذاری سهم با متراژ پاین تر از 500 متر یاد نشده و آقای مظلومی با این وجود می گوید باید 40 درصد واگذار کنم یا پولش را بپردازم.خاطر نشان می شوم زمین بنده 300 متر مشاع و بر خیابان می باشد که اقدام به گرفتن سند کرده ام ولی چند ماهی زمان خواهد برد تا سند آماده گردد. لطفا راهنمایی بفرمائید خواسته شهرداری به جا می باشد یا خیر؟

با-سلام-و-عرض-خسته-نباشید.
پدر-بنده-زمینی-در-بافت-شهری-دارد-که-دارای-سند-کشاورزی-بوده-و-متراژ-آن-800-متر-می-باشد.-و-در-کنار-این-زمین-نیز-زمینی-دیگر-را-با-شخصی-شریک-می-باشد-که-مشاع-می-باشد-و-حدود-400-متر-بوده-که-پس-از-تقسیم-حدودا-200-متر-به-هر-کدام-رسیده-است.-در-کنار-این-دو-زمین-پدری-زمینی-دیگر-نیز-بوده-به-متارژ400-متر-که-پدرم-آن-را-هم-خریده-و-مشاع--است.
بنده-زمین-200-متری-که-پس-از-تقسیم-و100-متر-از-زمین-400-متری-خریداری-شده-توسط-پدرم-را-خریدم-که-مجموعا-300-متر-می-شود.-اکنون-بابت-دریافت-پروانه-ساخت-به-شهرداری-مراجعه-کرده-ام-و-مسئول-این-امر-آقای-مظلومی-می-گوید-طبق-کمیسیون-101-باید-40-درصد-زمین-را-به-شهرداری-بدهم.-پس-از-بررسی-کمیسیون-101-متوجه-شده-ام-که-اگر-زمینی-دارای-سند-باشد-که-متراژ-آن-بالای-500-متر-باشد-بابت-تفکیک-یا-همان-سهم-شهرداری-باید-واگذار-نمایم.-ولی-در-این-کمیسیون-هیچ-گونه-واگذاری-سهم-با-متراژ-پاین-تر-از-500-متر-یاد-نشده-و-آقای-مظلومی-با-این-وجود-می-گوید-باید-40-درصد-واگذار-کنم-یا-پولش-را-بپردازم.خاطر-نشان-می-شوم-زمین-بنده-300-متر-مشاع-و-بر-خیابان-می-باشد-که-اقدام-به-گرفتن-سند-کرده-ام-ولی-چند-ماهی-زمان-خواهد-برد-تا-سند-آماده-گردد.-لطفا-راهنمایی-بفرمائید-خواسته-شهرداری-به-جا-می-باشد-یا-خیر؟

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.