×

سلام از اینکه می تونم با شما تماس داشته باشم و برای مشاوره مشکل خودم

سلام از اینکه می تونم با شما تماس داشته باشم و برای مشاوره مشکل خودم رو بگم خیلی خوشحال هستم و از همه عزیزان متشکرم . من 22 شهریور سال 88 مبلغ 25 میلیون ریال به یکی از دوستانم که باهم ارتباط عاطفی هم داریم برای خرید ماشین خارجی و وارد آن به کشور پول دادم اما متاسفانه هنوز ماشین به من نرسیده . البته قرار ما این بود که 2 ماه بعد از تحویل پول ماشین رو بگیرم اما هر ماه مشکلی برای تحویل وجود داشت البته به گفته خودش از طرف گمرک این مسائل پیش آمده است. من در قبال مبلغی که پرداخت کردم یک فقره سفته به مبلغ 100 میلیون ریال تحویل گرفتم البته 11720000 ریال نیز برای ارسال ماشین از گمرک چابهار به گمرک تهران و عوارض گمرکی تهران نیز پرداخت کرده ام که فقط فیش وارزی به حساب رو دارم . ضمناً دوستم یک برگه رسید نیز به عنوان دریافت پول امضا کرده است . مواردی که توی سفته ذکر شده فقط مبلغ سفته است و تاریخی که سفته تحویل داده شده و هیچ مشخصاتی بابت حواله کرد و تاریخ سررسید مشخص نشده . مابقی پول ماشن زمان سند زدن قرار شد که پرداخت بشه .من فقط یک راهنمایی می خواستم که بدونم با این مدارک می شه در اگه نیاز بود از طریق قانونی اصل پول رو پس بگیریم یا نه ؟ و اینکه مراحل قانونیش چقدر زمان و هزینه دارد ؟ این که می خواهم قانونی اقدام کنم به خاطر فشار خانواده ام است . دوستم هر چند وقت یکبار خودش گزارش کارهارو و مراحل کار را برام توضیح میده اما طولانی شدن زمان ترخیص ماشین برای من مشکلات خانوادگی بوجود آورده.اگه سوال خاص دیگه ای هست که به مشخص شدن موضوع و جواب آن کمک می کنه خوشحال می شم که اعلام کنید .

سلام-
از-اینکه-می-تونم-با-شما-تماس-داشته-باشم-و-برای-مشاوره-مشکل-خودم-رو-بگم-خیلی-خوشحال-هستم-و-از-همه-عزیزان-متشکرم-.
من-22-شهریور-سال-88-مبلغ-25-میلیون-ریال-به-یکی-از-دوستانم-که-باهم-ارتباط-عاطفی-هم-داریم-برای-خرید-ماشین-خارجی-و-وارد-آن-به-کشور-پول-دادم-اما-متاسفانه-هنوز-ماشین-به-من-نرسیده-.-البته-قرار-ما-این-بود-که-2-ماه-بعد-از-تحویل-پول-ماشین-رو-بگیرم-اما-هر-ماه-مشکلی-برای-تحویل-وجود-داشت-البته-به-گفته-خودش-از-طرف-گمرک-این-مسائل-پیش-آمده-است.-من-در-قبال-مبلغی-که-پرداخت-کردم-یک-فقره-سفته-به-مبلغ-100-میلیون-ریال-تحویل-گرفتم-البته-11720000-ریال-نیز-برای-ارسال-ماشین-از-گمرک-چابهار-به-گمرک-تهران-و-عوارض-گمرکی-تهران-نیز-پرداخت-کرده-ام-که-فقط-فیش-وارزی-به-حساب-رو-دارم-.-ضمناً-دوستم-یک-برگه-رسید-نیز-به-عنوان-دریافت-پول-امضا-کرده-است-.-مواردی-که-توی-سفته-ذکر-شده-فقط-مبلغ-سفته-است-و-تاریخی-که-سفته-تحویل-داده-شده-و-هیچ-مشخصاتی-بابت-حواله-کرد-و-تاریخ-سررسید-مشخص-نشده--.-مابقی-پول-ماشن-زمان-سند-زدن-قرار-شد-که-پرداخت-بشه-.من-فقط-یک-راهنمایی-می-خواستم-که-بدونم-با-این-مدارک-می-شه-در-اگه-نیاز-بود-از-طریق-قانونی-اصل-پول-رو-پس-بگیریم-یا-نه-؟-و-اینکه-مراحل-قانونیش-چقدر-زمان-و-هزینه-دارد-؟--این-که-می-خواهم-قانونی-اقدام-کنم-به-خاطر-فشار-خانواده-ام-است-.-دوستم-هر-چند-وقت-یکبار-خودش-گزارش-کارهارو-و-مراحل-کار-را-برام-توضیح-میده-اما-طولانی-شدن-زمان-ترخیص-ماشین-برای-من-مشکلات-خانوادگی-بوجود-آورده.اگه-سوال-خاص-دیگه-ای-هست-که-به-مشخص-شدن-موضوع-و-جواب-آن-کمک-می-کنه-خوشحال-می-شم-که-اعلام-کنید-.
وکیل  با سلام، برای تماس با وکالت آن لاین میتوانید از شماره تلفن ها و آدرس موچود در صفحه تماس با ما سایت استفاده نمایید. میرقادری : 09132252757 مزاجی : 0041775010760 فاکس : 6290694-0311 آدرس : اصفهان - خیابان چهارباغ بالا روبروی رستوران خوانسالار کوی عطاالملک شماره 4 واحد 2 کد پستی : 8173743971

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.