×

یک سری پرونده کیفری و حقوقی از سالها پیش در مورد من مفتوح است 2 سال پی

یک سری پرونده کیفری و حقوقی از سالها پیش در مورد من مفتوح است 2 سال پیش از طریق یک دفتر مشاور حقوقی اقداماتی برای حل این مسائل کردم که دفتر فوق با دریافت مبلغ بالایی از من به هیچ کدام از وعده های خود عمل نکرد و در انتها متوجه شدم مدیر آن دفتر وکیل نیست و تنها مشاور حقوقیست که تعدادی وکیل تازه کار را به استخدام خود در آورده. حتی آنها در بعضی جهتب بر ضد من عمل کردند و شروع به مذاکره با شاکیان من کرده و از آنها درخواست پول نمودند. با گذشت 2 سال حال من چند سوال دارم، اول اینکه میتوانم از دفتر وکالت فوق بر اساس مبالغ واریزی شکایت کنم؟ دوم آیا وکیلی یا تیم حقوقی میشناسید که به اصول اولیه وکالت پایبند بوده و اطلاعات موکل خود را نفروشد و دارای روابط مناسبی با دستگاه قضا برای پیگیری پرونده های من باشد؟ سوم اینکه از آنجایی که در مدتی که من نبودم تعدادی از شکات شکایات واهی از من داشته اند و بر اساس آنها رای گرفته اند آیا میتوان آن رای ها را ابطال نمود و حتی بر علیه آنها شکایت کرد؟ با تشکر

یک-سری-پرونده-کیفری-و-حقوقی-از-سالها-پیش-در-مورد-من-مفتوح-است-2-سال-پیش-از-طریق-یک-دفتر-مشاور-حقوقی-اقداماتی-برای-حل-این-مسائل-کردم-که-دفتر-فوق-با-دریافت-مبلغ-بالایی-از-من-به-هیچ-کدام-از-وعده-های-خود-عمل-نکرد-و-در-انتها-متوجه-شدم-مدیر-آن-دفتر-وکیل-نیست-و-تنها-مشاور-حقوقیست-که-تعدادی-وکیل-تازه-کار-را-به-استخدام-خود-در-آورده.-حتی-آنها-در-بعضی-جهتب-بر-ضد-من-عمل-کردند-و-شروع-به-مذاکره-با-شاکیان-من-کرده-و-از-آنها-درخواست-پول-نمودند.
با-گذشت-2-سال-حال-من-چند-سوال-دارم،-اول-اینکه-میتوانم-از-دفتر-وکالت-فوق-بر-اساس-مبالغ-واریزی-شکایت-کنم؟
دوم-آیا-وکیلی-یا-تیم-حقوقی-میشناسید-که-به-اصول-اولیه-وکالت-پایبند-بوده-و-اطلاعات-موکل-خود-را-نفروشد-و-دارای-روابط-مناسبی-با-دستگاه-قضا-برای-پیگیری-پرونده-های-من-باشد؟
سوم-اینکه-از-آنجایی-که-در-مدتی-که-من-نبودم-تعدادی-از-شکات-شکایات-واهی-از-من-داشته-اند-و-بر-اساس-آنها-رای-گرفته-اند-آیا-میتوان-آن-رای-ها-را-ابطال-نمود-و-حتی-بر-علیه-آنها-شکایت-کرد؟
با-تشکر
وکیل 

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.