لیست بهترین وکلای ساخت پالایشگاه و خط لوله ایران

لیست-بهترین-وکلای-ساخت-پالایشگاه-و-خط-لوله-ایران

قوانین حقوقی ساخت پالایشگاه و خط لوله

قبل از احداث هر پروژه و شروع ساخت‌وساز در کشور، با توجه به منطقه جغرافیایی، لازم است تا استعلامات متعددی گرفته شود تا بعداً مشکلاتی در رابطه با تداخل حریم لوله‌ای و موارد دیگر پیش نیاید. برای ساخت پالایشگاه‌ها و احداث خطوط لوله این استعلامات باید بسیار دقیق‌تر و تکمیل‌تر بوده و تمامی موارد قانونی قبل، هنگام و پس از ساخت توسط بهترین وکلای ساخت پالایشگاه و خط لوله بررسی شوند. تمامی این استعلامات و قوانین و وجود آیین‌نامه‌های سفت‌وسخت برای جلوگیری از بروز خطرات جانی و زیان‌های مالی بوده و بی‌توجهی در به‌کارگیری وکیل یا انجام تمامی موارد امنیتی و قانونی می‌تواند خسارات و صدمات جبران‌ناپذیری داشته باشد.

بهترین وکلای ساخت پالایشگاه و خط لوله

قوانین حاکم برساخت پالایشگاه و خط لوله در کشور ما در سال‌های اخیر دچار تحولات بسیاری شده‌اند و به همین دلیل در هنگام ساخت پالایشگاه و خط لوله باید به آخرین تغییرات قوانین در هنگام شروع کار و حین آن توجه شود تا مشکلات دیگری بر سر راه قرار نگیرد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای ساخت پالایشگاه و خط لوله

شناسه : 640

آیا می‌توان برای ساخت پالایشگاه در همه مناطق کشور اقدام کرد؟

خیر پالایش نفت و تولید محصولات پتروپالایشی مصرف آب بسیار بالایی داشته و برای ساخت باید مکانی در نظر گرفته شود که در آینده مشکلی برای تأمین آب وجود نداشته باشد.

آیا دولت بابت احداث خط لوله در اراضی خارج از شهر، مبلغی پرداخت خواهد کرد؟

خیر طبق حق ارتفاق، دولت برای استفاده از اراضی خارج شهری برای احداث خط لوله هیچ‌وجهی پرداخت نخواهد کرد.

آیا اقداماتی که نسبت به احداث خط لوله مجانی در سال‌های 1347 الی 1358 انجام‌شده‌اند، دارای وجاهت قانونی هستند؟

بهترین وکلای ساخت پالایشگاه و خط لوله در پاسخ به این سؤال می‌گویند بله زیرا این اقدامات با قوانین آن زمان مطابقت داشته‌اند، هنوز هم دارای وجاهت قانونی هستند.

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.