لیست بهترین وکلای شکایت از پزشک ایران

لیست-بهترین-وکلای-شکایت-از-پزشک-ایران

شکایت از پزشک

شکایت از پزشکان امروزه به دلیل بی‌احتیاطی یا قصور پزشکی انجام می‌گیرد که این بی‌احتیاطی‌ها و قصور می‌توانند باعث وارد شدن آسیب‌های بدنی و روحی و حتی مرگ بیمار شود. در این مواقع بیمار یا خانواده او به فکر شکایت از پزشک می‌افتند تا بتوانند از وی دیه دریافت کرده و او را به مجازات قصور خود برسانند. با توجه به اینکه شکایت از پزشک طبق قواعد خاصی صورت می‌گیرد، بهتر است قبل از هرگونه اقدامی ابتدا با بهترین وکلای شکایت از پزشک مشورت کنید.

ویژگی‌های بهترین وکلای شکایت از پزشک

وکلای شکایت از پزشکان باید دارای تحصیلات عالی در حقوق و هم در پزشکی بوده و با تمامی موارد قصور و اشتباهات پزشکی آشنایی کامل داشته باشند. وکلای شکایت از پزشک، دفاع از حقوق بیماران را اولویت کاری خود قرار داده‌اند و با توجه به تجربه‌ای که از وکالت پرونده‌های مختلف قصور پزشکی به دست آورده‌اند، با تمامی راه‌های قانونی، مراجع دارای صلاحیت پیگیری شکایت و نحوه دادرسی شکایت از پزشکان آشنایی کامل دارند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای شکایت از پزشک

شناسه : 560

برای شکایت از پزشک می‌توان به چه مراجع قانونی مراجعه کرد؟

برای ثبت شکایت از پزشکان شما می‌توانید به شورای حل اختلاف پزشکی، دادسرای ویژه رسیدگی به جرائم پزشکی و دارویی، دادگاه‌های عمومی و سازمان تعزیرات حکومتی مراجعه کنید.

اگر در طی شکایت از پزشک، کوتاهی و تقصیر بیمار به اثبات برسد، ادامه رسیدگی به پرونده چه خواهد شد؟

درصورتی‌که قصور و کوتاهی بیمار اثبات شود، مسئولیتی متوجه پزشک نخواهد بود و وی از اتهامات واردشده تبرئه خواهد شد.

چگونه بهترین وکلای شکایت از پزشک را پیدا کنیم؟

شکایت از پزشک امری تخصصی بوده و بهتر است در این زمینه از وکلا کمک گرفته شود تا اول مقصر بودن یا نبودن پزشک را تعیین کرده و سپس از طریق مراجع قانونی اقدام به ثبت شکایت علیه پزشک نمایند و شما می‌توانید وکلای مجرب این حوزه را در ادامه همین مقاله مشاهده کنید.

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.