×

لیست بهترین وکلای ثبت علائم تجاری ایران

لیست-بهترین-وکلای-ثبت-علائم-تجاری-ایران

شناسه : 552

ثبت علائم تجاری و برند

علامت تجاری یا همان برند درواقع همان چیزی است که محصول یا خدمات شما را از محصول یا خدمات رقیبانتان متمایز می‌کند. برند یا علامت تجاری که مخصوص کسب‌وکار شما خلق می‌شود می‌تواند تلفیقی از حروف، رنگ‌ها و اشکال مختلف باشد که باید قبل از ثبت و تأسیس شرکت، به ثبت برسد. برای اینکه اشخاص بتوانند مراحل ثبت علامت تجاری را در کوتاه‌ترین زمان طی کرده و تمامی جهات و مدارک لازم برای ثبت را در نظر بگیرند، بهتر است کارهای ثبت را بر عهده بهترین وکلای ثبت علائم تجاری ایران قرار دهند.

بهترین وکلای ثبت علائم تجاری چگونه به شما کمک خواهند کرد؟

وکلای ثبت علائم تجاری دارای تجربه کافی و دانش تخصصی در زمینه ثبت علامت‌های تجاری مختلف بوده و تاکنون برندهای مختلفی را با موفقیت به ثبت رسانده‌اند. این وکلا به‌واسطه آگاهی که دارند، با شرایط یک علامت تجاری استاندارد که قابلیت ثبت شدن را داشته باشد، آشنا بوده و علامت شما را از تمامی جهات بررسی خواهند کرد. در ادامه اگر نشان تجاری شرایط و ویژگی‌های لازم را برای ثبت شدن داشته باشد، با ارائه مدارک موردنیاز، اقدام به ثبت درخواست و ثبت آن به نام اشخاص حقیقی یا حقوقی خواهند کرد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای ثبت علائم تجاری

اگر علامت تجاری که قصد ثبت آن را دارید، قبلاً نمونه شبیه آن برای کالا یا خدمات مرتبط یا غیر مرتبط ثبت‌شده باشد، آیا این علامت مورد تائید بوده و به ثبت خواهد رسید؟

بله درصورتی‌که ثبت علامت تجاری جدید به منافع مالک علامت تجاری قدیمی آسیبی وارد نکرده و یا معروفیت آن را تحت تأثیر قرار ندهد، می‌توان آن را به ثبت رساند.

در اظهارنامه ثبت علامت تجاری، چه مواردی ذکر خواهند شد؟

در اظهارنامه ثبت باید نمونه علامت تجاری، فهرست محصولات یا خدماتی که قرار است با این علامت ارائه شوند و مشخصات مالک ذکر شود.

آیا تمدید علامت تجاری ضروری است؟

بله طبق قوانین جدید تمدید علامت تجاری پس از مدت‌زمان اعتبار آن ضروری بوده و این کار توسط بهترین وکلای ثبت علائم تجاری ایران انجام خواهد شد.

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.