لیست بهترین وکلای قرارداد پیش فروش ساختمان ایران

لیست-بهترین-وکلای-قرارداد-پیش-فروش-ساختمان-ایران

آیا قراردادهای پیش فروش ساختمان دارای ارزش قانونی هستند؟

با توجه به گرانی مسکن در ایران، بسیاری از افراد روی به خرید خانه به‌صورت پیش فروش آورده‌اند که چندان بی‌خطر هم نبوده و در سال‌های اخیر شاهد موارد زیادی از بدعهدی‌ها و کلاه‌برداری سازندگان از افرادی هستیم که اقدام به خرید خانه به‌صورت پیش فروش کرده بودند. خوشبختانه در سال 1389، 25 ماده‌قانون و 4 تبصره برای حمایت از افرادی که اقدام به خرید خانه به‌صورت پیش فروش می‌نمایند شد که فردی که اقدام به‌پیش فروش کرده است را ملزم می‌کند تا در موعد درج‌شده در قرارداد، به‌تمامی تعهدات خود عمل کند. بهترین وکلای قرارداد پیش فروش ساختمان به شما خواهند گفت که چگونه یک قرارداد قانونی و با ذکر دقیق تمام جزئیات عقد کنید.

بهترین وکلای قرارداد پیش فروش ساختمان چه کسانی هستند؟

در قراردادهای پیش فروش ساختمان ابتدا باید مدارک طرفین به‌دقت بررسی و اعتبارسنجی شده و سپس تمامی شرایط، مشخصات طرفین، مشخصات ملک، میزان و نحوه پرداخت مبلغ قرارداد، موعد تحویل، خسارت‌های احتمالی، جزئیات کاشانه و ... ذکر شود و وکلای قراردادهای پیش فروش، صحت تمامی این مدارک را بررسی خواهند کرد.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای قرارداد پیش فروش ساختمان

شناسه : 497

اگر طرف پیش فروشنده در موعد تعیین‌شده اقدام به انتقال سند رسمی نکند، آیا می‌توان از وی جریمه یا مابه‌التفاوت دریافت کرد؟

بله در صورت عدم اقدام در موعد مقرر برای انتقال سند رسمی، جریمه روزانه به میزان یک در هزار مبلغ قرارداد از وی قابل دریافت است.

اگر پیش فروشنده به انجام تعهدات خود در قسمت‌های مشاع ساختمان اقدام نکند، چه میزان جریمه‌ای باید به خریدار پرداخت شود؟

اگر پیش فروشنده به تعهدات خود در قسمت مشاعی عمل نکند به میزان نیم درصد قیمت یا ارزش روز تعهدات انجام‌نشده و به میزان قدرالسهم خریدار، موظف است به وی جریمه پرداخت کند.

آیا هزینه انجام مشاوره حقوقی زیاد است؟

مشاوره حقوقی قبل از انعقاد قرارداد پیش فروش با بهترین وکلای قرارداد پیش فروش ساختمان ضروری بوده و این وکلا سعی می‌کنند تا با هزینه‌ای معقول شمارا راهنمایی کنند.

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.