×

سلام. وقت بخیر من با تصاویر سه تا خانوم که در پیج اینستاگرام خودشون ق

سلام. وقت بخیر من با تصاویر سه تا خانوم که در پیج اینستاگرام خودشون قرار داده بودن و بنده اونها رو فالو کرده بودم، سه تا پیج فیک ساختم.به صورتیکه فقط عکس خانم ها را در پیج گذاشته بودم و اسامی پیج ها وجود خارجی نداشتن و متعلق به شاکی ها یا کس دیگری نبود. که علیه بنده شکایت کردن و دادگاه رفتم. اتهاماتی که برای من در پرونده ذکر شده و در دادگاه بدوی براشون حبس و جریمه در نظر گرفته شده این موارد هستند: 1. جعل رایانه ای از طریق گذاشتن تصاویر شکات بر پروفایل ساخته خود 2. دسترسی غیرمجاز به سامانه های رایانه ای 3.انتشار تصاویر خصوصی در فضای مجازی و برای هر کدام حداکثر مجازات رو طبق قانون لحاظ کردن. سوال من اینه که آیا این اتهامات برای این جرم بنده درست اعمال شده و اینکه میتوانم در دادگاه تجدید نظر نسبت به این اتهامات از خودم دفاع کنم?

سلام.-وقت-بخیر
من-با-تصاویر-سه-تا-خانوم-که-در-پیج-اینستاگرام-خودشون-قرار-داده-بودن-و-بنده-اونها-رو-فالو-کرده-بودم،-سه-تا-پیج-فیک-ساختم.به-صورتیکه-فقط-عکس-خانم-ها-را-در-پیج-گذاشته-بودم-و-اسامی-پیج-ها-وجود-خارجی-نداشتن-و-متعلق-به-شاکی-ها-یا-کس-دیگری-نبود.-که-علیه-بنده-شکایت-کردن-و-دادگاه-رفتم.
اتهاماتی-که-برای-من-در-پرونده-ذکر-شده-و-در-دادگاه-بدوی-براشون-حبس-و-جریمه-در-نظر-گرفته-شده-این-موارد-هستند:
1.-جعل-رایانه-ای-از-طریق-گذاشتن-تصاویر-شکات-بر-پروفایل-ساخته-خود
2.-دسترسی-غیرمجاز-به-سامانه-های-رایانه-ای
3.انتشار-تصاویر-خصوصی-در-فضای-مجازی
و-برای-هر-کدام-حداکثر-مجازات-رو-طبق-قانون-لحاظ-کردن.
سوال-من-اینه-که-آیا-این-اتهامات-برای-این-جرم-بنده-درست-اعمال-شده-و-اینکه-میتوانم-در-دادگاه-تجدید-نظر-نسبت-به-این-اتهامات-از-خودم-دفاع-کنم?
وکیل 

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.