×

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خواستگار من دارای کارت معافیت سربازی اعصاب

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خواستگار من دارای کارت معافیت سربازی اعصاب و روان میباشد. لازم به ذکر است در مدت 2 سالی که با ایشان رفت و آمد خانوادگی داشتیم فقط سریع عصبانی می شوند ولی مشکل دیگری ندارند. حال می خواهم بدانم آیا اگر بعد از ازدواج تصمیم به جدایی گرفتم دادگاه میتواند به دلیل اینکه ایشان این معافیت را دارند طلاق را صادر کند؟ (من عدم امنیت جانی را برای دادگاه مطرح کنم. در ضمن ایشان تمایلی به طلاق دادن نداشته باشند.) با تشکر فراوان

ضمن-عرض-سلام-و-خسته-نباشید
خواستگار-من-دارای-کارت-معافیت-سربازی-اعصاب-و-روان-میباشد.-لازم-به-ذکر-است-در-مدت-2-سالی-که-با-ایشان-رفت-و-آمد-خانوادگی-داشتیم-فقط-سریع-عصبانی-می-شوند-ولی-مشکل-دیگری-ندارند.-حال-می-خواهم-بدانم-آیا-اگر-بعد-از-ازدواج-تصمیم-به-جدایی-گرفتم-دادگاه-میتواند-به-دلیل-اینکه-ایشان-این-معافیت-را-دارند-طلاق-را-صادر-کند؟-(من-عدم-امنیت-جانی-را-برای-دادگاه-مطرح-کنم.-در-ضمن-ایشان-تمایلی-به-طلاق-دادن-نداشته-باشند.)
با-تشکر-فراوان
اگر بتوانید اختلال روانی ایشان را که موجب ترس جانی برای شما می شود و ادامه زندگی مشترک را به خطر می اندازد اثبات کنید می توانید تقاضای عدم امکان سازش و سپس طلاق بنمائید . با این حال به عنوان مثل معروف: چرا عاقل کند کاری که بازآرد پشیمانی، می خواهید چنین ازدواجی که از حالا آن را سست می دانید انجام دهید؟!

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.