×

با سلام و خسته نباش اینجانب در تاریخ 8/4/ 1395 یک قطعه زمین سند دار را

با سلام و خسته نباش اینجانب در تاریخ 8/4/ 1395 یک قطعه زمین سند دار را با یک منزل مسکونی برنامه ای معاوضه نموده ام که اکنون متوجه گشته‌ام زمین خانه ی مذبور جز املاک دولتی می باشد بنده جهت ابطال قلنامه ی مذبور چه باید بکنم ؟ در ضمن شکایت کیفری فروش مال غیر جهت کلاهبرادری نموده ام آیا دادگاه جزایی جهت ابطال ورد مال حکم به نفع این جانب صادر می نماید یا خیر ؟

با-سلام-و-خسته-نباش-اینجانب-در-تاریخ-8/4/-1395-یک-قطعه-زمین-سند-دار-را-با-یک-منزل-مسکونی-برنامه-ای-معاوضه-نموده-ام-که-اکنون-متوجه-گشته‌ام-زمین-خانه-ی-مذبور-جز-املاک-دولتی-می-باشد-بنده-جهت-ابطال--قلنامه-ی--مذبور--چه-باید--بکنم-؟-در-ضمن-شکایت--کیفری--فروش-مال-غیر--جهت-کلاهبرادری--نموده-ام-آیا-دادگاه--جزایی--جهت-ابطال--ورد-مال-حکم-به-نفع-این-جانب--صادر-می-نماید-یا-خیر-؟
با سلام در خصوص دعوی کیفری مطرحه ، در صورتی که در زمان تنظیم قولنامه ی معاوضه فروشنده شما مالک نبوده و از عدم مالکیت خود آگاه بوده است ، بله شما می توانید از محکمه ی کیفری رای بگیرید و متناسب با رای صادره ابطال معاوضه را در خواست نمایید . دادگاه کیفری استعلام مالکیت می گیرد. و دلایل طرف را اخذ می نماید که در تصمیم دادگاه موثر است. در خصوص طرح دعوی حقوقی درست ، قرارداد منعقده باید مطالعه گردد و بعد تصمیم در خصوص طرح دعوی گرفت که در این خصوص ، ارسال اظهارنامه و اعلام عدم مالکیت، و بعد دعوی فسخ یا ابطال مطرح می گردد موفق باشید .

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.