×

سلام من حدود 10 ماه پیش مقداری از اجناس باقیمانده از کارگاهی را که جمع

سلام من حدود 10 ماه پیش مقداری از اجناس باقیمانده از کارگاهی را که جمع کرده بودم به شخصی فروختم .اما وی بعد از حدود 8 ماه پول اجناس را به من نداده.با هر ترفندی که بود به میزان 6 میلیون تومان از وی سفته امضا گرفتم و هنوز هم بعد از دو ماه از تاریخ در یافت سفته ها پول مرا نداده . من مجبورم برای رسیدن به پولم سفته های این آقا را واخواست کنم ولی نمیدانم که از چه طریقی و چگونه اقدام کنم که سریعتر و راحتتر به نتیجه برسم .

سلام
من-حدود-10-ماه-پیش-مقداری-از-اجناس-باقیمانده-از-کارگاهی-را-که-جمع-کرده-بودم-به-شخصی-فروختم-.اما-وی-بعد-از-حدود-8-ماه-پول-اجناس-را-به-من-نداده.با-هر-ترفندی-که-بود-به-میزان-6-میلیون-تومان-از-وی-سفته-امضا-گرفتم-و-هنوز-هم-بعد-از-دو-ماه-از-تاریخ-در-یافت-سفته-ها-پول-مرا-نداده-.
من-مجبورم-برای-رسیدن-به-پولم-سفته-های-این-آقا-را-واخواست-کنم-ولی-نمیدانم-که-از-چه-طریقی-و-چگونه-اقدام-کنم-که-سریعتر-و-راحتتر-به-نتیجه-برسم-.
وکیل  با عرض سلام و خسته نباشید در خصوص سوال شما باید عرض شود با توجه به اینکه سفته واجد جنبه کیفری نمی باشد علی ایحال تنها از طریق مراجع حقوقی باید پیگیر موضوع معنونه بود لذا شما می توانید با تنظیم دادخواستی تحت عنوان مطالبه مبلغ دو فقره سفته واخواست شده وکلیه خسارات قانونی به حقوق قلنونی خود برسید و برای جلوگیری از تضرر بیشتر می توانید بدوا صدور فوری قرار تامین خواسته را از دادگاه بخواهید.

    

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.