لیست بهترین وکلای وکیل مهاجرت ایران

لیست-بهترین-وکلای-وکیل-مهاجرت-ایران

وظایف وکیل مهاجرتی

وکیل مهاجرتی، یک وکیل حقوقی دارای پروانه پایه یک وکالت است که در زمینه مهاجرت دارای تخصص، دانش، مهارت و تجربه کافی نیز است. در این بخش قصد داریم به بیان وظایف وکیل دادگستری فعال در حوزه مهاجرت بپردازیم.

وکیل مشاوره برای انتخاب بهترین راه مهاجرت

در قدم اول، وکیل خوب و باتجربه‌ای که در زمینه مهاجرت فعالیت می‌کند، باید با‌توجه به شرایط، پتانسیل‌ها، خواسته‌های شما و همچنین اطلاعاتی که در خصوص قوانین تابعیت، اخذ شهروندی، اخذ ویزا، اخذ پاسپورت، قوانین بین الملل وجود دارد، به شما بهترین گزینه برای مهاجرت را پیشنهاد کند. علاوه بر این، وکیل مهاجرت باید در مورد شرایط زندگی اتباع خارجی در سایر کشورها، پروسه مهاجرت به کشورهای مختلف و غیره اطلاعات جامع و کافی داشته باشد. در این مرحله موکل و وکیل باید به نتیجه‌ای مشترک برسند و خدمات و هزینه وکالت نیز تعیین شود.

انعقاد قراردادی شفاف به منظور انجام کار‌ها

در قدم بعدی، باید قرار‌دادی شفاف و مشخص در‌خصوص تمامی اقداماتی که وکیل امور مهاجرت قصد دارد به وکالت از موکل خود انجام دهد، تنظیم ‌شود. نکته حائز اهمیت این است که مفاد قرار‌داد باید توسط موکل به‌ طور کامل مطالعه و تأیید شود.

جمع‌آوری مدارک و ارسال آن‌ها با هدف ارسال به سفارت

وکلای مهاجرتی وظیفه دارند تا تمامی مدارک، اسناد و فرم‌های لازم را به ‌صورت کامل جمع‌آوری کرده و برای سفارت کشور مورد نظر ارسال کنند. جزئیات روند این کار باید با‌توجه به نوع مهاجرت تعیین شود.

انجام تمامی اقدامات لازم اعم از حقوقی، اداری و تشریفاتی

توجه داشته باشید، وکلای مهاجرت باید تمامی اقدامات لازم اعم از اقدامات حقوقی، اداری، تشریفاتی و غیره را از صفر تا صد انجام دهند. در‌ حقیقت تمامی اقدامات حقوقی، تشریفات لازم، مراحل اداری و غیره تا زمان گرفتن پذیرش و ارائه دعوتنامه، بر عهده وکیل فعال در این زمینه است. وکیل مهاجرتی، باید به‌‌ نحوی این مراحل را انجام داده و پیگیری کند که در هیچ کدام از مراحل نیاز به انجام هیچ اقدامی توسط موکل نباشد.

پیگیری مراحل و مطلع کردن موکل از روند انجام  کار

وکیل فعال در حوزه مهاجرت باید تلاش کند تا تمامی مراحل روند مهاجرت به بهترین شکل انجام شود. وکلای مهاجرت باید تمام پیگیری‌های لازم برای اطلاع از وضعیت پرونده مهاجرتی موکل خود، به نحوه احسن انجام ‌دهند. علاوه بر این وکلای مهاجرتی باید موکل خود را از تمامی جزئیات پرونده آگاه کرده و اطلاعات لازم را در اختیارش قرار دهد.

وکالت مهاجرت

مهاجرت به کشورهای مختلف نیازمند تسلط به قوانین و شرایط کشور مقصد است. وکلای مهاجرت می‌توانند در زمینه‌های مختلف از جمله گرفتن گرین کارت، ویزا و تابعیت به شما کمک کنند. آن‌ها با دانش و تخصصی که در امور مربوط به مهاجرت دارند می‌توانند راهنمایی‌های مفیدی به شما بکنند. در ادامه بهترین وکلای مهاجرت را به شما معرفی خواهیم کرد.

ویژگی بهترین وکلای مهاجرت

•    از آن جا که قوانین داخلی و بین‌المللی مربوط به امور مهاجرت پیوسته در حال تغییر است، یک وکیل خبره باید خود را به روز نگه دارد و به طور کامل به قوانین مهاجرتی کشور مقصد مسلط باشد. علاوه بر این، یک وکیل مهاجرت خبره و حاذق باید با وکلای مهاجرت در کشور مقصد ارتباط داشته باشد تا بتواند براساس جدیدترین اطلاعات و قوانین تصمیم گیری کرده و شما را راهنمایی کند.

•    بهترین وکلای مهاجرت باید در امور مربوطه تخصص و دانش کافی داشته باشند. علاوه بر این باید به طور ویژه به قوانین کشور مقصد شما مسلط باشند.

•    مدارک دانشگاهی و پروانه وکالت آن‌ها باید معتبر و قابل استناد باشد.

•    وکیل مهاجرت باید مجوز فعالیت در امور بین‌المللی را داشته باشد.

مزایای استفاده از بهترین وکلای مهاجرت

•    با کمک گرفتن از یک وکیل حاذق و باتجربه در امور مهاجرت، می‌توانید مزایای زیر را بدست بياورید:

•    کلیه اطلاعات و فعالیت‌هایی که قبل از شروع سفر باید انجام بدهید، به طور کامل در اختیار شما قرار می‌گیرد.

•    با کمک یک وکیل مجرب امنیت خاطر و آرامش بیشتری خواهید داشت و می‌توانید بدون نگرانی کارهای خود را پیش ببرید.

•    به دلیل پیش بردن امور مهاجرت از مجرای قانونی، بسیاری از هزینه‌های شما کاهش‌ پیدا می‌کند.

•    از بین روش‌های گوناگونی که برای مهاجرت وجود دارد، یک وکیل حاذق می‌تواند بسته به شرایط شما، بهترین راه را معرفی کند.

•    یک وکیل باتجربه می‌تواند شما را با شرایط فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی کشور مقصد آشنا کند تا با دید کاملا باز به آن سفر کنید.

سخن آخر

بهترین وکلای مهاجرت را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید:

کلمه کلیدی: بهترین وکلای مهاجرت

شناسه : 634

بهترین وکلای مهاجرت در چه اموری می‌توانند کمک کنند؟

در تمام امور مربوط به مهاجرت از قبیل دریافت اقامت دائم، گرفتن تابعیت، اخذ ویزا و گرین کارت.

یک وکیل فعال در زمینه مهاجرت چه ویژهگی‌هایی دارد؟

ویژگی‌های بسیار مهمی که وکلای مهاجرتی باید داشته باشند شامل، داشتن مجوز‌های معتبر برای انجام کار‌های حقوقی، داشتن دانش و اطلاعات به‌روز، داشتن تجربه بالا، داشتن پرونده‌های مهاجرتی موفق در سوابق کاری خود است. علاوه بر این، داشتن مهارت ارتباطاتی قوی با سایر وکلای فعال در حوزه مهاجرت از جمله ویژگی‌های مثبت یک وکیل فعال در زمینه مهاجرت است.

مهمترین ویژگی یک وکیل مهاجرت چیست؟

یک وکیل مهاجرت متخصص و باتجربه باید به کلیه قوانین کشور مقصد در ارتباط با مهاجرین تسلط داشته باشد.

برای گرفتن وکیل مهاجرت چه هزینه‌های باید بپردازیم؟

هزینه اخذ وکلای امور مهاجرت بسته به عوامل مختلف مانند، کشور مورد نظر برای مهاجرت، روش مهاجرت، شرایط پرونده موکل، بازه زمانی مد‌نظر برای مهاجرت، نوع قرار‌داد، خدماتی که از وکیل انتظار می‌رود، میزان تجربه و اعتبار وکیل متغیر خواهد بود.

در چه شرایطی می‌توان از یک وکیل مهاجرت استفاده کرد؟

شما می‌توانید از صفر تا صد امور مربوط به مهاجرت خود را با خیال راحت به دست یک وکیل حاذق بسپرید.

مزایای داشتن یک وکیل باتجربه در امور مهاجرتی در چیست؟

از جمله مزایای داشتن یک وکیل، می‌توان به انتخاب بهترین راه برای مهاجرت، سریع‌تر شدن پروسه مهاجرت، جمع‌آوری مدارک که عموماً توسط وکیل مهاجرتی انجام می‌شود، اشاره کرد. همچنین کمک گرفتن از یک وکیل فعال در این حوزه می‌تواند به بالا رفتن احتمال موفقیت پرونده و در نهایت اخذ پذیرش و صرفه‌جویی در هزینه‌ها کمک کند.

بهترین وکیل متخصص در دعاوی

وکیل متخصص را در موضوع مورد نظر پیدا کنید

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.