لیست بهترین وکلای جرایم مربوط به قاچاق مشروبات الکلی ایران

لیست-بهترین-وکلای-جرایم-مربوط-به-قاچاق-مشروبات-الکلی-ایران

جرایم مربوط به مشروبات الکلی

منظور از مشروبات الکلی در قانون مجازات جمهوری اسلامی ایران، هرگونه ماده نوشیدنی است که حاوی مقادیر قابل‌توجهی از متانول بوده و از طرفی متانول موجود در این نوشیدنی‌ها می‌تواند باعث کاهش سطح هوشیاری و مستی افراد مصرف‌کننده شود. بهترین وکلای جرایم مربوط به مشروبات الکلی اضافه می‌کنند که طبق آنچه در قانون گفته‌شده، مصرف مشروبات الکلی، قاچاق، حمل و نگهداری و رانندگی در حالت مستی همگی جزو جرایم مربوط به مشروبات الکلی بوده و قوانین سفت و سختی نیز برای برخورد با افراد خاطی در نظر گرفته‌شده است.

معرفی بهترین وکلای جرایم مربوط به مشروبات الکلی

با توجه به اینکه مصرف مشروبات الکلی در اسلام حرام شناخته‌شده و بر عدم مصرف آن تأکیدات زیادی شده است، قوانین کشورمان نیز به‌طور سخت‌گیرانه‌ای با این موضوع برخورد کرده و مجازات‌های متعددی نیز در نظر گرفته‌شده است. وکلای جرایم مربوط به مشروبات الکلی با کلیه قوانین و مجازات‌های مربوط به مصرف، حمل، تولید، قاچاق و دیگر موارد مربوط به مشروبات الکلی آشنایی دارند.

کلمه کلیدی: بهترین وکلای جرایم مربوط به مشروبات الکلی

شناسه : 607

آیا شرب خمر درملأعام جرم محسوب می‌شود؟

بله چه برای افراد مسلمان و چه غیرمسلمان، شرب خمر یا همان مصرف مشروبات الکلی درملأعام ممنوع بوده و فرد خاطی به هشتاد ضربه شلاق محکوم خواهد شد.

مجازات خریدوفروش و حمل و نگهداری مشروبات الکلی چیست؟

طبق قانون فرد خاطی به هفتادوچهار ضربه شلاق، شش ماه تا یک سال حبس و پرداخت جزای نقدی به میزان 5 برابر ارزش مشروبات الکلی کشف‌شده، محکوم خواهد شد.

در صورت قاچاق مشروبات الکلی، میزان جریمه پرداختی چقدر خواهد بود؟

میزان جریمه پرداختی توسط فرد خاطی به ارزش مالی مشروبات بستگی داشته و برای اطلاع دقیق آن می‌توانید از بهترین وکلای جرایم مربوط به مشروبات الکلی سؤال بپرسید.

مشترک شدن در خبرنامه!

برای دریافت آخرین به روز رسانی ها و اطلاعات ، مشترک شوید.